Real Top Praha dal Ivanu Trojanovi krásný dárek!

Real Top Praha má za sebou další úspěšné vystoupení. O víkendu totiž nastoupil v Krchlebech u příležitosti oslavy narozenin svého kapitána Ivana Trojana. Utkání skončilo jasným vítězstvím 4:0 pro Real Top Praha.

V sobotu se opět shromáždil dav kolem fotbalového hřiště v Krchlebech, kde se již tradičně, v rámci oslav narozenin herce Ivana Trojana, konal zápas mezi místním výběrem kraje a Realem Top Praha.

Pražský nářez, jak se týmu Real Top Praha při tomto utkání přezdívá, nenechal nic náhodě a „slupnul“ domácí 4:0. V první půli se prosadil po samostatném úniku nechytatelnou dělovkou herec a producent Jakub Štáfek.

akub Štáfek probíra taktiku s Vojtou Dykem

Druhá půle přinesla šance domácích, kteří sahali po vyrovnání, ale prosadit se proti obranné sestavě Vojta Dyk – Radek Bejbl – Míra Bosák – Karel Rada bylo opravdu složité.

Za hosty pak přidali pojistky další ex-ligista Marek Nikl, režisér Jan Prušinovský a svoji druhou trefou uzavřel účet opět Kuba Štáfek.