Real Top Praha si zahrál v Liberci


Leoš Noha, Ladislav Hampl, Tomáš Pešír, Ota Balage, Jan Šmíd, David Kozohorský, Jakub Štefek, Alexandr Smita a Luděk Zelenka - taková byla sestava Realu, která předvedla v silné konkurenci statečný výkon. Do Liberce se sjelo celkem 10 mužstev, která ve svém středu měla i několik prvoligových fotbalistů.


V Gambrinus lize probíhá zimní přestávka, a tak si hráči jako Jiří Štajner, Radoslav Kováč nebo třeba Lukaš Vácha mohli do Liberece odskočit rozdat trochu té fotbalové radosti. Real mířil během turnaje do černého celkem sedmkrát a o všechny zásahy se postaral Luděk Zelenka, který se může pyšnit i 92 zásahy v české nejvyšší fotbalové soutěži.

Podívejte se, jak to v Liberci vypadalo.

KONEČNÉ POŘADÍ (v závorce vždy nejlepší střelec týmu): 1. Alfa (K. Vrabec 4), 2. Vinné mušky ze Studny (Rabušic 5), 3. FC Šotci Krásná Studánka (Jiří Šisler 9), 4. Štajny Star (Štajner a Zahustel po 4), 5. Výběr OFS Liberec (Rozmajzl 3), 6. Jiskra Višňová (Petr Soukup 3), 7. PM Lešení (Kaňkovský 3), 8. FK Nová Ves (Michal Svoboda 4), 9. Talent Stars (pět hráčů po 1 gólu), 10. Real Top Praha (7, Zelenka)