Real Top Praha už tento víkend proti zlínským legendám


Už tuto sobotu zavítá Real Top Praha na další utkání, z jehož výtěžku se pošlou peníze na charitativní účely. Od 17ti hodin se ve Zlíně na stadionu Letná proti sobě postaví výběr hvězd Real Top Praha proti týmu Zlín Stars, sestaveném z bývalých i současných hráčů Fastav Zlín.

Charitativní utkání bude pochopitelně znovu doplněno doprovodným programem. Už od 15:30 hodin se bude na Letné hrát předzápas talentů, konkrétně ročníky 2004/2005, proběhnou také soutěže o ceny, autogramiáda s hráči i osobnostmi Realu Top, vstupné na akci bude dobrovolné.

Nedávno jsme Vás informovali o prvním utkání Realu Top v letošní sezóně, kdy výběr osobností a bývalých i současných fotbalistů porazil studentský výběr.

Související články:

UNIBET PARTNEREM REALU TOP PRAHA!

REAL TOP PRAHA ZAHAJUJE SEZÓNU V ZÁPASE, KTERÝ NEBUDOU ŘÍDIT ROZHODČÍ!

Za Real Top se nyní představí například Jaromír Bosák, Robert Záruba, Jakub Štáfek (seriál Ulice), Luděk Zelenka, Horst Siegl, Jiří Jarošík, Vlastimil Vidlička, Ladislav Hampl (seriál Okresní přebor), Michal Nehoda, Jakub Štefek, manažer Alexandr Smita a další.

V sestavě Zlín Stars by neměli chybět například Jaroslav Švach, Michal Hlavňovský, Otakar Novák, Petr Slončík, Jakub Jugas, Roman Dobeš, Bronislav Červenka, Marek Hábl, Petr Zapletal, Aleš Kořínek a další, pravděpodobně dorazí také Rudolf Otepka a Miroslav Holeňák.

Autogramiáda s hráči a osobnostmi proběhne po skončeném charitativním utkání, poté se celý tým Realu Top Praha jede ubytovat na Kolibu v Březůvkách, kde bude mít poskutnuto jak občerstvení, tak ubytování. Celá akce bude pochopitelně znovu mediálně vysoce sledovaná, tak neváhejte a doražte se podívat na hvězdy!

POZVÁNKA:

Událost na facebooku ZDE!