Real Top Praha v prvním utkání sezóny zvítězil nad studentským výběrem


Utkání se odehrálo při příležitosti 55. výročí místního gymnázia Budějovická a bylo se na co dívat. Výběr místních studentů si zahrál proti hvězdám a celebritám z Realu Top Praha a výtěžek celé akce byl věnován na charitu, konkrétně na nemocné s postižením cystické fibrózy.

Akce se náramně povedla a celkem se vybralo 20 tisíc korun, což je velmi slušná částka, se kterou je manažer Realu Top Praha Alexandr Smita spokojený. Podobně jako v minulých sezónách pořádá Real Top Praha v letošním roce podobných akcí několik a na všech by se mělo vybrat něco právě na charitativní účely.

Seznam akcí Realu Top Praha v roce 2013 naleznete ZDE.

Utkání se odehrálo v systému 4+1, bez rozhodčích a hrálo se dvakrát pětadvacet minut. Hvězdy z Realu Top ukázali, že jim fotbal není cizí a se studenty si poradili vysoko 7:2. Hattrickem se v utkání blýskl herec ze seriálu Ulice Jakub Štáfek. Skvělým výkonem se prezentoval také gólman Realu Top Kuba Štefek, který hned několikrát zneškodnil nebezpečné šance soupeře a za svá záda pustil pouze dvě rány.

Sestava Realu Top Praha:

Štefek (spoluzakladatel sdružení) - Lípa (fotbalový komentátor), Bosák (fotbalový komentátor), Hoftych (fotbalový trenér), Marcel Lička (bývalý fotbalista), Štáfek (herec z Ulice), Vondráček (herec a moderátor, klavírní virtuos), Korec (moderátor), Zamazal (hokejový komentátor), Semerád. Manažer a hrající trenér: Alexandr Smita

Související článek:

REAL TOP PRAHA ZAHAJUJE SEZÓNU V ZÁPASE, KTERÝ NEBUDOU ŘÍDIT ROZHODČÍ!

Tato akce tedy odstartovala nabitou sezónu Realu Top Praha, která znovu pomůže k nákupu přístrojů a vybavení, která zachraňují denně lidské životy. Tentokrát se jednalo o cystickou fibrózu, příště to bude něco jiného. "Letošní sezóna slibuje opravdu zajímavá klání po celé republice a věřím, že letos přispějeme ještě vyšší částkou, než v roce minulém," řekl k projektu manažer a zakladatel týmu Alexandr Smita.