Real Top Praha zahajuje sezónu v zápase, který nebudou řídit rozhodčí!


Jaromír Bosák, Robert Záruba, Vojta Dyk, Ladislav Hampl, Jakub Štáfek, David Kozohorský, Petr Vondráček, Alexandr Smita a Jakub Štefek. To je sestava, která předvede své fotbalové dovednosti. Proti nim se postaví mládí a odhodlání. Výsledek ale nebude tím hlavním motivem obou stran. Bude to opět možnost pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují. Unibet je i tento rok hrdým partnerem tohoto unikátního klubu.

Již tento pátek (24.5.) vyběhne ke svému prvnímu charitativnímu utkání letošní sezony Real Top Praha. U gymnázia na Budějovické ulici v Praze 4 se od 15:00 postaví tým osobností proti studentskému výběru u příležitosti 55. výročí existence gymnázia.

Toto utkání odstartuje nabitou sezonu Realu Top Praha, která opět pomůže k nákupu přístrojů a vybavení, která zachraňují dnes a denně lidské životy. „Letošní sezona slibuje opravdu zajímavá klání po celé republice. Již 8.6. zavítáme na Moravu, kde se představíme ve Zlíně. Poté se přesuneme do jižních Čech, kde se na Hluboké utkáme s Mádl týmem. Oslavy narozenin Ivana Trojana, Memoriál Lukáše Přibyla, MFF v Karlových Varech, Příbram, utkání v Chýši proti týmu nesmrtelného žokeje Josefa Váni a tak bych mohl pokračovat dále. Věřím, že letos společně přispějeme ještě vyšší částkou, než v roce minulém“, dodává Alexandr Smita, manažer a zakladatel týmu.

Přijďte se pobavit (určitě i zasmát) a podpořte tak dobrou věc. Hraje se 2x25 minut, na umělé trávě v areálu jmenovaného gymnázia.

Seznam akcí Real Top Praha na rok 2013 naleznete ZDE.