Unibet partnerem Realu Top Praha!


Real TOP Praha je sportovní tým, složený z osobností kulturního a sportovního života, který se věnuje především fotbalu, ale také jiným sportovním aktivitám.

Tým osobností vznikl v roce 2000 a jelikož členů i aktivit neustále přibývalo, založil člen týmu Alexandr Smita v květnu 2005 občanské sdružení Real TOP Praha, které i v dnešní uspěchané době umožňuje spojit sport, zábavu, kulturní vyžití a pomoc těm, kteří to nejvíce potřebují.

Účelem těchto sportovních aktivit je podpora různých charitativních akcí, nemocničních oddělení, dětských, sociálních a pečovatelských domovů, jejímiž patrony jsou právě členové týmu Real TOP Praha.

V týmu najdete také hvězdy jako jsou Vladimír Šmicer, Karel Poborský, Jaromí Bosák, Ivan Trojan, Josef Němec, Robert Záruba, Luděk Zelenka, Jakub Kohák, Vojta Dyk, David Suchařípa a spousta dalších. Členem Real Top Praha je také ambasador Unibetu Horst Siegl.

V létě to jsou většinou fotbalová utkání na hřištích s následující autogramiádou a dražbou, které jsou stejně oblíbené jak u dětí tak dospělých. V průměru se takových akcí účastní cca. 1000 diváků. V zimě se pořádají halové turnaje, které se těší také velké oblibě. Na tyto turnaje hledáme aktivní účastníky, soupeře z řad firem, kteří svým startovným podpoří dobrou věc.

Tím, že je občanské sdružení Real TOP Praha složeno ze slavných osobností a osobností veřejného života, je zaručena velká mediální sledovanost, což naznačuje již začátek působení sdružení. To je bezesporu velká výhoda i pro všechny naše sponzory a obchodní partnery. Členové našeho občanského sdružení se účastní všech akcí naprosto bezzištně, což znamená, že budou na charitativní akce zváni mnohem častěji než podobně složené týmy založené na komerci.

Skutečnost, že někteří členové Realu TOP Praha jsou novináři nebo reportéři, přináší řadu možností spolupráce mezi naším občanským sdružením a obchodními partnery a záruku, že Real TOP Praha a tím i obchodní partner budou mediálně zviditelněny.