Red Devils touží po úspěchu na všech frontách, v FA Cupu musí porazit West Ham


V rámci FA Cupu se střetnou podruhé v krátké době fotbalisté Manchesteru United a West Hamu. První zápas skončil smírně 2:2 a přestože kouč Ferguson jistě nechá odpočívat řadu klíčových hráčů, Red Devils jsou favority.

Manchester United - West Ham (21:05)

Kurzy na utkání: 1,30 - 5,50 - 9,00

postup: 1,12 - 6,00

Psal se rok 2003, když West Ham v rámci pohárové soutěže zavítali na Old Trafford. Tehdy odjeli Kladiváři s debaklem 0:6. Nyní po necelých deseti letech se oba soupeři střetávají na místě činu. Sam Allardyce bude své svěřence hnát k postupu, avšak Alex Ferguson má k dispozici daleko lepší a zkušenější kádr, který má potenciál zápas rozhodnout.

Avšak je to překvapivě West Ham, kdo je z této dvojice úspěšnější v rámci FA Cupu. Londýnští zvítězili cellem čtyřikrát, zatímco United třikrát.

Zatímco Rudí ďáblové v posledních pěti zápasech nepohráli ani jednou, West Ham v posledních pěti duelech naopak pouze jednou vyhrál a třikrát prohrál. United mají za sebou veledůležité vítězství proti Liverpoolu, zatímco Kladiváři hrubě neúspěli proti Sunderlandu.

Za United nenastoupí kvůli zranění Young s Vidičem, odpočívat bude zřejmě van Persie, takže hlavním útočným tahounem bude Wayne Rooney. Na druhé straně nemůže nastoupit posila Šamach, jelikož nebyl registrován v prvním vzájemném duelu. Zodpovědnost tedy na sebe vezme Carlton Cole, poněvadž Andy Carroll je zraněný.

Ostatní sázkové příležitosti na zápasy v Anglii najdete zde.