Redknapp proti "svým", Chelsea čeká těžký boj na Britannia Stadium


I tak však bude na co sázet a co sledovat. Meti nejzajímavější utkání patří výlet Chelsea na půdu nevyzpytatelného Stoke City a manažer Harry Redknapp s QPR přivítá na domácím hřišti byvalého zaměstnavatele Tottenham.

13:45 QPR - Tottenham 4,25 - 3,50 - 1,85

Harry Redknapp byl odvolán od kormidla Spurs a na novou sezónu po něm místo převzal André Villas-Boas. Nyní se zkušený anglický trenér pokusí vyzrát na tým, který dobře zná. QPR potřebuje urgentně sbírat body a odlepit se od posledního místa tabulky.

Podle kurzu se věří hostům, ale pokud věříte, že starý lišák Redknapp se svým týmem, který momentálně táhne individuálními výkony Adel Taarabt, můžete vsadit 10, protože i na to je výborný kurz 1,92.

Tottenham by rád potvrdil dobrou formu z posledních utkání, ve všech třech bral tři body se skórem 9:2. V dresu Spurs září létající Gareth Bale, uvidíme jak se mu povede na Loftus Road.

16:00 Stoke City - Chelsea 4,00 - 3,50 - 1,90

Stoke City se tradičně drží v poklidném středu tabulky Premier League. A co za to může? Především výborné výkony v domácím prostředí, odkud nevozí pravidelně tři body ani favorité. Teď si s tím musí poradit londýnská Chelsea.

V posledním utkání doma Blues překvapivě nestačili na poslední QPR. Benítez může využít čerstvou posilu Dembu Ba. Je možné, že k dispozici už bude i John Terry, který už také po zranění hrál, když nastoupil za rezervu. Chelsea se nevyvedlo ani utkání Carling One Cupu proti Swansea.

Motivace obou týmů je zřejmá. Důrazní útočníci Jones s Crouchem se budou snažit ve vzduchu přehrát Chelsea. Pokud věříte více hostům vsaďte si v kurzu 1,90.

Vsaďte si i na další zápasy sobotního programu zde.