Rio těš se! Na LOH 2016 je Unibet znova v akci!


Není větší sportovní akce, než Letní olympijské hry! Letos už jsme si užili tenisové grandslamy, MS v hokeji a fotbalové EURO, ale ani jedna z předešlých akcí nemá velikost LOH v Riu de Janeiro!

Unibet myslí na všechny příznivce atletiky, cyklistiky, tenisu ale také fotbalu a všech ostatních sportů a proto si přichystal unikátní promo akce, které nikde jinde nenajdete. 

  • brazilie KURZ NA VÝHRU BRAZÍLIE 2.25

Fotbalový turnaj je tradiční ozdobou olympijských her. A může být většího favorita, než domácí výběr v čele s NEYMAREM? Využijte ojedinělého kurzy na zisk zlaté medaile pro domácí výběr!

  •  3 ZLATÉ PRO USAINA BOLTA ZA 3.5

Bolt = blesk. Absolutní ikona atletiky jde opět útočit na rekordy. Minimálně 3 zlaté by měly být pro Usaina hračka. Kurz 3.5 za to stojí!

  •  SÁZKY ZPĚT KDYŽ VYHRAJE SERENA

Ženský tenis nemá v současnosti lepší hráčku, než Serenu. Jenže letos grandslamy ovládly jiné hráčky! I na olympiádě by mohla překvapit třeba Petra Kvitová. A když vyhraje Serena, máte sázku zpátky!

To není, vše co si Unibet na LOH 2016 připravil. Společně s uvítacím bonusem pro nové zákazníky můžete prořít dva týdny plné zábavy a výher!

Podívejte se na kompletní nabídku kurzů na LOH 2016!