Netypické sporty: Play-off basketbalové Euroligy a volejbalový šlágr v Itálii


V naší pravidelné čtvrteční rubrice jsme se opět zameřili na sázkové příležitosti na netradiční sporty. Tentokrát jsme si pro Vás vybrali dva čtvrtfinálové duelu basketbalové Euroligy a také šlágr v play-off italského volejbalu.

Basketbal:

Čtvrtek 20:45: Barcelona Regal - Panathinaikos

TIP: 1

Duel dvou evropských baskebalových gigantů. Barcelona dokázala první zápas urvat pro sebe až v prodloužení. Navíc Panathinaikos ukázal, že se s ním určitě musí počítat a že bude ještě hodně kousat. Budou to mít sice velice těžké, ale také na Realu v nedávné době jim věřil je málokdo a dokázali zvítězit.

Po slabé první části sezóny už nyní katalánský klub šlape velice dobře a je opět jedním z favoritů na finálovou účast v Eurolize. Půjde o hodně vyrovnané utkání, které rozhodne především dobrá defenzíva a poté také individuální kvality, kterých je na obou stranách požehnaně.

Pátek 20:45: Real Madrid - Maccabi Tel Aviv

TIP: 1

Také druhý španělský gigant zvládnul své první utkání čtvrtfinále na výbornou. Pro Real má tahle výhra však mnohem vyšší význam už jen kvůli tomu, že v posledních zápasech to svěřencům Pabla Lasa moc nešlo. Právě vítězství nad Maccabi ale může obrovskou vzpruhou pro Real, který je taktéž jedním z hlavních favoritů na titul.

To Maccabi do Španělska moc rádo nejezdí. Jeho hráči prohráli s Realem stejně jako před týdnem s Barcelonou. Navíc poslední vítězství na palubovce Realu datujeme před 3 lety a to je hodně dlouhá doba. Také druhý zápas budou mít domácí v režii a připíšou si důležité druhé vítězství.

Volejbal:

Čtvrtek 20:30: Bre Banca Cuneo - Itas Trentino

TIP: 2

Dva nejprestižnější celky italského volejbalu na sebe narazí už v semifinále play-off. Ve čtvrtfinálových soubojích oba týmy neztratily ani jeden zápas. Nyní je však čeká mnohem náročnější úkol. Hostující Trentino je favoritem tohoto duelu, ale v letošní sezóně v Cuneu vyhrát nedokázalo. V lednu slavilo vítězství Cuneo 3:1

Domácí se navíc mohou pyšnit, že před svými fanoušky v rámci italské soutěži nenašli přemožitele od druhé poloviny prosince. Úvodní utkání bude hodně důležité a může napovědět do dalších bojů. Je však čas, aby domácí opět zaváhali a Trentino dokázali v Cuneu něco ukořistit.