Netypické sporty: Pokračuje příprava na baseballovou MLB, v plném proudu je Bundesliga v házené


Celkem tři různé sporty jsme si pro Vás připravili v dnešním seriále o netypických sportech. Radost budou mít zejména fanoušci baseballu, protože příprava na americkou MLB je v plném proudu. Basketbalová Euroliga pokračuje dalšími skupinovými duely, jako třetí jsme vybrali Bundesligu házené.

HÁZENÁ BUNDESLIGA:

Essen - Balingen-Weilstetten (pátek 19:45)

Kurzy na utkání: 3.55 - 11.00 - 1.42

TIP UNIBETU: 2

Jedna z dohrávek 25. kola německé házenkářské Bundesligy se hraje v pátek a poslední celek tabulky z Essenu se doma představí proti třináctému Balingenu. Ten je stále také ohrožen sestupem, na záchranu má náskok devíti bodů a při horší sérii se může dostat do nepříjemného souboje.

Essen je však s největší pravděpodobností odsouzen k záhubě a sestupu do nižší soutěže. V dosavadních 24. kolech totiž získal pouze šest bodů za dvě vítězství a dvě remízy, což je opravdu málo. Ani v utkání proti třináctému Balingenu není Essen favoritem a hosté si jedou pro tři body. V prvním vzájemném utkání v letošní sezóně Balingen doma vyhrál 29:23 a i tentokrát si odveze z Essenu plný bodový zisk.

MLB - PŘÍPRAVA:

Chicago White Sox - Milwaukee Brewers (čtvrtek 21:05)

Kurzy na utkání: 1.78 - 2.05

TIP UNIBETU: 1

V plném proudu už jsou také přípravné duely na americkou baseballovou MLB a tak nesmí pochopitelně minimálně jedno utkání chybět v našem seriálu o netypických sportech. Chicago White Sox se na domácí půdě představí proti borcům z Milwaukee Brewers. Mělo by se jednat o vyrovnané střetnutí, z posledních šesti duelů je bilance vyrovnaná 3:3. Nižší kurz na Chicago je hlavně z důvodu domácího prostředí, ale Milwaukee zabojuje a na půdě Chicaga zvítězí.

BASKETBAL - EUROLIGA:

Real Madrid - Panathinaikos (čtvrtek 20:45)

Kurzy na utkání: 1.30 - 3.60

TIP UNIBETU: 1

Také osmifinálové skupiny v basketbalové Eurolize se blíží ke svému konci. V tabulce skupiny se první Real Madrid na domácí palubovce utká se čtvrtým Panathinaikosem, který stále bojuje o postup do čtvrtfinále. Nyní je na poslední postupové pozici, ale zezadu se na něj už tlačí další celky. Panathinaikos by tak potřeboval na půdě Realu bodovat, což bude velmi těžký úkol.

To naznačují také kurzy. Real je na domácí půdě jasným favoritem a i když má už postup jistý, nechce nic nechat náhodě a chce mít do čtvrtfinále co nejlepší výchozí pozici. Menší slabinou Realu je horší obrana, čehož by se mohl Panathinaikos snažit využít, ale útok madridského velkoklubu je famózní. V posledním duelu v lednu vyhrál Real na půdě Panathinaikosu 58:54, dokáže nyní řecký celek vzdorovat?

Ostatní sázkové příležitosti na netypické sporty naleznete zde!