Netypické sporty: Vsaďte si na MS v házené nebo NBA


V naší pravidelné čtvrteční rubrice o sázkových příležitostech na netradiční sporty jsme se tentokrát zaměřili na MS v házené a basketbalovou NBA. Ve čtvrtek se hrají na MS zajímavé duely, zejména utkání mezi Polskem a Srbskem slibuje atraktivní a vyrovnanou podívanou.

Mistrovství světa v házené:

Maďarsko - Španělsko (19:00)

Kurzy na utkání: 5.20 - 12.00 - 1.25

TIP: 2

Polsko - Srbsko (20:15)

Kurzy na utkání: 2.00 - 8.00 - 2.20

TIP: 2

Atraktivní skupina D nám ve čtvrtek mimo jiné nabídne duel mezi třetím Maďarskem a prvním Španělskem. Oba celky tedy bojují ve skupině o postup do další fáze turnaje, přičemž lépe je na tom o dva body nyní reprezentace Španělska, která vyhrála všechny tři úvodní zápasy šampionátu.

Poradila si postupně s Alžírskem (29:24), Egyptem (29:24) a s Austrálií (51:11). Maďarsko má na svém kontě dvě vítězství nad Egyptem a Austrálií, třetí zápas Maďaři prohráli s Chorvatskem 21:30. Při pohledu na kurzy je jasné, že Španělé jsou v utkání jednoznačným favoritem a podle našeho bookmakera si dojdou na turnaji pro čtvrté vítězství.

Šlágr skupiny C nám přinese souboj mezi Polskem a Srbskem, tedy dvěma favority na postup ze skupiny. Srbsko má zatím na turnaji stoprocnentní úspěšnost a za tři zápasy třikrát vyhrálo, když si postupně poradilo s Jižní Koreou (31:22), Běloruskem (34:28) a Saúdskou Arábií (30:20).

Poláci jsou na tom také dobře a ze třetího místa útočí na postup ze skupiny C. Na šampionátu si zatím poradili s Běloruskem (24:22) a také se Saúdskou Arábií (28:14). Veliký souboj reprezentace Polska svedla se Slovinskem a nakonec prohrála o gól 24:25. Čtvrtý zápas ve skupině slibuje podobně atraktivní a vyrovnaný duel, což ukazují také kurzy. Náš bookmaker však v tomto případě více věří srbským borcům, na které je kurz o něco vyšší.

NBA:

Detroit Pistons - New York Knicks (čtvrtek 21:00)

Kurzy na utkání: 3.00 - 1.40

TIP: 2

Los Angeles Lakers - Miami Heat

Kurzy na utkání: 1.75 - 2.35

TIP: 2

Čtvrteční večerní duel zámořské basketbalové soutěže NBA k sobě svedl dva celky z Východní konference, Detroit Pistons a New York Knicks. Hostujícím basketbalistům se zatím v průběhu letošního ročníku velmi daří a po 37 odehraných duelech jsou Knicks v celé konferenci na výborném druhém místě za Miami Heat. Detroit je jedenáctý a bude tak bojovat o playoff. Také díky kurzům jsou jasným favoritem zápasu hosté z Knicks a podle našeho bookmakera si připíšou proti Detroitu další vítězství:

Poslední zápasy:

Detroit Pistons - Utah Jazz 87:90

New York Knicks - New Orleans Hornets 100:87

Ještě zajímavější podívaná čeká fanoušky NBA v noci ze čtvrtka na pátek. Lídr Východní konference Miami Heat se totiž představí na půdě tradičního celku Los Angeles Lakers. Borci z LA jsou v Západní konferenci až na jedenácté pozici a zatím nezažívají sezónu podle svých představ. O playoff však budou chtít rozhodně zabojovat a pokud na nejlepších osm týmů konference chtějí pomýšlet, musí porážet i takhle těžké soupeře. Lakers však v posledních zápasech zaznamenalo vzestup formy a Miami nečeká jednoduchý úkol.

Poslední zápasy:

Los Angeles Lakers - Milwaukee Bucks 104:88

Utah Jazz - Miami Heat 104:97

Ostatní sázkové příležitosti na MS v házené a NBA naleznete zde!