Víkend s Unibetem: Kvalifikace MS pokračuje, French Open se blíží ke svému závěru


Pátek bude tentokrát ve znamení dalších kvalifikačních zápasů o postup na MS ve fotbalu a my jsme pro Vás vybrali kromě utkání českého týmu další dva zajímavé duely. Na French Open je na program mužské semifinále a zejména duel mezi Novakem Djokovičem a Rafaelem Nadalem slibuje obrovskou podívanou.

Samostatná analýza na utkání českého týmu proti Itálii ZDE!

FOTBAL - KVALIFIKACE MS:

Belgie - Srbsko (pátek 20:45)

Kurzy na utkání: 1.60 - 3.80 - 5.00

TIP UNIBETU: 1

Kromě utkání českého týmu, jehož samotnou analýzu naleznete v přiloženém článku, se hrají další zajímavé duely v kvalifikaci o postup na mistrovství světa. Jedním z nich je utkání skupiny A mezi Belgií a Srbskem. Oba zmíněné celky si brousí zuby na postup na šampionát, ale Srbsko nezačalo skupinu dobře. Po šesti odehraných zápasech ztrácí na druhé Chorvatsko už devět bodů a pokud by chtělo ještě na baráž pomýšlet, muselo by všechny zbylé zápasy vyhrát a doufat v zaváhání svých konkurentů.

Pokud dnes tedy Srbsko na půdě Belgie nevyhraje, může se s postupem rozloučit. Belgičané jsou navíc v laufu a jsou ve vedení skupiny. Pravděpodobně si to tedy s Chorvatskem rozdají o postup ze skupiny. Belgičané jsou tedy v tomto utkání jasným favoritem, stejně jako Chorvatsko v utkání proti Skotsku. Potvrdí oba celky tuto roli?

Portugalsko - Rusko (pátek 21:45)

Kurzy na utkání: 2.00 - 3.40 - 3.50

TIP UNIBETU: 10

Velmi atraktivní utkání uvidí diváci v Portugalsku, kde v rámci skupiny F domácí borci přivítají reprezentaci Ruska. V prvním vzájemném utkání ve skupině zvítězilo Rusko doma 1:0 a Portugalci nyní chtějí porážku svému soupeři vrátit. Portugalci navíc zvítězit potřebují, protože ztrácí na první Rusko v tabulce jeden bod, ale reprezentace Ruska má hned dva zápasy k dobru. Skupinu má tedy rozjetou více než dobře, na rozdíl od Portugalců. Na druhém místě je zatím se stejným bodovým ziskem reprezentace Izraele. Portugalci tentokrát doma zapomenou na neúspěchy z předchozích zápasů a houževnaté Rusko porazí.

TENIS - FRENCH OPEN:

David Ferrer - Jo-Wilfred Tsonga (pátek ?)

Kurzy na utkání: 1.65 - 2.20

TIP UNIBETU: 1

V prvním semifinále French Open pochopitelně také uvidíme souboj dvou tenistů z elitní světové desítky. Podle očekávání se do něj probojoval David Ferrer, který je na antuce jako doma, proti němu bude stát francouzský obr Jo-Wilfried Tsonga. V utkání je favoritem španělský tenista, podobně jako ve druhém čtvrtfinále mezi Djokovičem a Nadalem.

Oba dva tenisté na turnaji zatím své soupeře válcovali a na cestě do semifinále dokonce neztratili ani set, což se například o druhé semifinálové dvojici říci nedá. Letošní závěr French Open tak slibuje opravdu parádní podívanou. David Ferrer má s Tsongou lepší vzájemné zápasy a vede 3:1, na antuce už navíc letos vyhrál 21 duelů. Kurzy hovoří pro Ferrera, ale bezpochyby se bude jednat o vysoce vyrovnané utkání. Náš bookmaker si myslí, že Ferrer tentokrát uspěje až v pětisetové bitvě.

Novak Djokovič - Rafael Nadal (pátek ?)

Kurzy na utkání: 2.40 - 1.58

TIP UNIBETU: 2

Veliká bitva na tenisovém French Open se blíží. Očekávané semifinále mezi Novakem Djokovičem a Rafaelem Nadalem se stalo skutečností a už dnes se můžeme těšit na tu nejlepší tenisovou podívanou, kterou v současné době můžeme vidět. V Paříži se hraje na antuce a díky tomu je favoritem utkání španělský tenista Rafa Nadal.

Oba tenisté už se proti sobě za poslední roky utkali nespočetněkrát a aktivní bilanci má Nadal - 19:15. Na antuce má znovu letos neuvěřitelnou bilanci a také na French Open se dostal do té správné provozní teploty. Djokovič je však také ve výborné formě a zatím ztratil na turnaji jediný set, zatímco Nadal už dva. Kdo se stane vítězem téhle superbitvy, bude hlavním favoritem také v případném finále. Tak co, Djokovič nebo Nadal?

Ostatní sázkové příležitosti na víkendové zápasy naleznete zde!