Víkend s Unibetem: Na fotbalovém ME do 21 let startuje playoff, tenisové turnaje pokračují


Tento víkend bude ve znamení fotbalového playoff na ME do 21 let, mimo to začíná také Konfederační pohár v Brazílii, tenisové turnaje na trávě jsou také v plném proudu. Vyberte si z naší nabídky těch nejlepších zápasů.

FOTBAL - ME DO 21 LET:

Španělsko - Norsko (sobota 17:30)

Kurzy na utkání: 1.35 - 4.30 - 10.00

TIP UNIBETU: 1

Největším favoritem na zisk titulu na juniorském šampionátu jsou fotbalisté Španělska, kteří se z triumfu radovali také v roce 2011. Na letošním turnaji zatím Španělsko vyhrálo ve skupině všechny tři zápasy a do semifinále tak postoupilo z prvního místa ve skupině.

Norsko ve druhé skupině postoupilo z druhého místa, dokázalo porazit Anglii a remizovat s Itálií a domácím Izraelem. Proti Španělsku můžou Norové pouze překvapit a jejich výhodou je, že rozhodně nemají co ztratit. Při pohledu na španělskou soupisku se však musí norským fotbalistům na čele vyrašit vrásky, v tomto utkání se překvapení nestane a Španělé postoupí do finále.

Itálie - Nizozemsko (sobota 20:30)

Kurzy na utkání: 2.50 - 3.25 - 2.75

TIP UNIBETU: 1

Druhé utkání by mělo být o poznání vyrovnanější. První Itálie získala ve své skupině sedm bodů, Holanďané ve skupině se Španělskem bodů šest a tento zápas nemá předem jasného favorita. V posledním vzájemném utkání v roce 2012 zvítězili Italové jednoznačně 3:0, ale soupisky obou celků byly rozdílné. Jak tomu bude nyní v tomto důležitém souboji?

FOTBAL - KONFEDERAČNÍ POHÁR:

Brazílie - Japonsko (sobota 21:00)

Kurzy na utkání: 1.25 - 5.50 - 11.00

TIP UNIBETU: 1

Už v sobotu startuje velmi sledovaná mezinárodní akce s názvem Konfederační pohár. Ten se tentokrát odehraje v Brazílii, tedy v působišti, kde budeme příští rok také svědky mistrovství světa. Právě domácí Brazílie začíná první hrací den svým utkáním proti Japonsku.

Japonci jsou pochopitelně v utkání outsiderem, čemuž napovídají také kurzy. Kromě těchto dvou celků jsou ve skupině A také celky Mexika a Itálie, které se proti sobě postaví v neděli. Brazílie v posledních dvou zápasech dokázala vždy Japonsko porazit, naposledy v přátelském utkání v minulém roce vysoko 4:0. Tehdy se dvakrát prosadil Neymar, který nebude chybět ani v sobotním duelu. Domácí Brazílie roli favorita potvrdí a v prvním utkání na turnaji zvítězí!

TENIS - ATP HALLE:

Phillip Kohlschreiber - Mikhail Južny (pátek - 17:30)

Kurzy na utkání: 1.40 - 2.90

TIP UNIBETU: 1

V jednom ze zajímavějších čtvrtfinálových duelů turnaje ATP v německém Halle se domácí Phillip Kohlschreiber postaví proti ruskému tenistovi Mikhailovi Južnému. Oba dva hrají letos první turnaj na trávě a mají tak shodnou bilanci 2:0. Hladčí cestu do semifinále měl domácí tenista, který neztratil ani set, Južnyj vyhrál v osmifinále nad Nišikorim 2:1 na sety. V utkání je Kohlschreiber favoritem. Za prvé je na tom v žebříčku ATP lépe, za druhé má v současné době skvělou formu a za třetí má s Južnym vysoce pozitivní bilanci na zápasy 7:1. Neváhejte a vsaďte si na postup domácího tenisty do semifinále.

Ostatní sázkové příležitosti na víkendové zápasy naleznete zde!