Víkend s Unibetem: Plzeň po premiéře v Evropě startuje také domácí Gambrinus ligu


Po týdenní pauze znovu přicházíme s tradičním seriálem s názvem Víkend s Unibetem. Tentokrát jsme vybrali tři víkendové fotbalové zápasy a každý z jiný soutěže, konkrétně z Gambrinus ligy, ruské Premier League a MLS. K nim se zaměříme na turnaj ATP v Kolumbii.

FOTBAL - GAMBRINUS LIGA:

FC Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 (pátek 18:00)

Kurzy na utkání: 1.25 - 5.50 - 9.50

TIP UNIBETU: 1

Už v pátek se v prvním kole Gambrinus ligy představí poslední mistr z Plzně. Na domácí půdě přivítá nováčka Bohemians 1905 a za této konstelace je logické, kdo je v zápase favoritem. Tomu napovídají také kurzy, které hrají jednoznačně ve prospěch Viktorky. Úvodní dva mistrovské zápasy Plzně v nové sezóně byly poměrně divoké, ale vítězství proti Bohemce by nemělo Plzni uniknout.

Bohemku čeká první ostré utkání v sezóně. Plzeň už má za sebou prohru v Superpoháru s Jabloncem (1:3) a vítězství ve třetím předkole Ligy mistrů nad Sarajevem (4:3). Plzeň tak dostala za dva zápasy šest gólů a to by mohla být pro Bohemku indicie pro úspěch. Je však jasné, že hosté budou muset předvést svůj nejlepší výkon a ještě doufat ve štěstí, pokud chtějí na půdě mistra uspět. Poslední vzájemný zápas z roku 2011 vyhrála Plzeň doma 4:1 a i tentokrát je podobný výsledek reálný.

FOTBAL - RUSKÁ PREMIER LEAGUE:

Dinamo Moskva - Anži Machačkala (pátek 18:00)

Kurzy na utkání: 3.40 - 3.20 - 2.10

TIP UNIBETU: 02

Ruská nejvyšší fotbalová soutěž s názvem Premier League je tady a ve druhém kole se proti sobě postaví dva remízové celky z kola prvního, Dinamo Moskva na domácím stadionu přivítá Anži Machačkalu. Dinamo v prvním kole remizovalo doma s Volgou 2:2, stejným výsledkem skončilo také utkání mezi Anži a Lokomotivem Moskva.

Celek z Machačkaly se tak podruhé za sebou postaví proti týmu z hlavního města a tentokrát chce uspět. V utkání je Machačkala mírným favoritem, ale ruská nejvyšší soutěž je hodně nevyzpytatelná. Z posledních tří vzájemných zápasů Machačkala vyhrála dvakrát, v tom úplně posledním však v loňské sezóně doma remizovala 3:3. Podobně atraktivní utkání bychom si přáli určitě i tentokrát.

FOTBAL - MLS:

Toronto - New York Red Bulls (sobota 22:00)

Kurzy na utkání: 3.00 - 3.10 - 2.30

TIP UNIBETU: 2

Zatímco v Evropě se na start fotbalových soutěží čeká, v Americe je hlavní soutěž s názvem MLS v plném proudu. V dalším kole se trápící Toronto doma představí proti New Yorku, který naopak bojuje o přímou účast v playoff. Je tedy jasné, že hosté jsou v zápase favoritem, v posledním zápase navíc porazili doma Montreal vysoko 4:0 a ukázali, že v současné době hrají ve skvělé formě. 

Toronto se trápí a nevyhrálo už pět soutěžních zápasů v řadě, navíc prohrálo poslední dva vzájemné zápasy proti New Yorku a ze všech těchto statistik vyplývá, jak utkání dopadne. Toronto se tentokrát nezmátoří a New York si připíše do tabulky MLS další tři body, může se tak dotáhnout na první Kansas.

TENIS - ATP BOGOTÁ:

Santiago Giraldo - Kevin Anderson (pátek 17:00)

Kurzy na utkání: 2.80 - 1.43

TIP UNIBETU: 2

Na programu jsou v současné době druhořadé tenisové turnaje, ale také na nich je k vidění kvalitní tenis s kvalitními hráči. To dokazuje utkání mezi domácího Santiaga Giralda proti favoritovi Kevinu Andersonovi. U Andersona se jedná o první turnaj po Wimbledonu a chce na něm získat titul. V utkání proti domácímu hráči je také favoritem. Oba hráči se proti sobě postaví podruhé v kariéře, první vzájemný duel vyhrál Anderson v roce 2011 v Brisbane 2:1 na sety. Podaří se mu to i tentokrát? Náš bookmaker si myslí, že ano a jihoafrický tenista se podívá do semifinále turnaje v kolumbijské Bogotě.

Ostatní sázkové příležitosti na víkendové zápasy naleznete zde!