Víkend s Unibetem: Slavný Wimbledon pokračuje bez několika favoritů, v MLS se bojuje o playoff


Na fotbalovém MS do 20 let se hrají druhé zápasy základních skupin a my jsme se zaměřili na utkání domácího Turecka proti Austrálii, v americké soutěži MLS se bojuje o místa do playoff a zajímavé jsou také souboje ve Wimbledonu, kde v úvodních kolech vypadla řada favoritů.

FOTBAL - MS DO 20 LET:

Austrálie - Turecko (20:00)

Kurzy na utkání: 6.50 - 3.75 - 1.50

TIP UNIBETU: 02

Ve skupině C stále není rozhodnuto o tom, které týmy postoupí do další fáze turnaje. Nejhůře je na tom před posledním kolem Austrálie s jedním bodem, která se v posledním skupinovém kole utká proti domácímu Turecku. Turci si dokázali poradit se Salvadorem a drží se zatím o skóre na druhém místě. K jistotě postupu však musí v tomto utkání zvítězit.

Za určitých okolností však stále může postoupit poslední Austrálie a to v tom případě, že si poradí s Tureckem a bude doufat v úspěch Kolumbie nad Salvadorem. Potom by šla Austrálie dál se čtyřmi body. MS do 20 let v Turecku je vysoce sledovaným turnajem a zejména pro scouty jednotlivých klubů se jedná o druhé Vánoce. Dokáže domácí Turecko ustát tlak a postoupit do další fáze? Náš bookmaker si myslí, že rozhodně.

FOTBAL - MLS:

New York Red Bulls - Houston Dynamo (neděle 20:00)

Kurzy na utkání: 1.85 - 3.40 - 4.00

TIP UNIBETU: 1

Pouze deset nejlepších týmů v americké Major League Soccer (MLS) může bojovat o playoff. V celkem dvou divizích je však týmů hned devatenáct. První tři z každé divize jdou přímo do playoff, další dva do předkola. O tyto pozice bojují v první divizi také celky New Yorku Red Bulls a Dynama Houston.

Po šestnácti odehraných kolech je na tom lépe New York na třetím místě o dva body před pátým Houstonem. Nutno však podotknout, že Houston má o zápas méně a může tak být před svým nedělním soupeřem. New York je však na domácí půdě velmi silný a bude se pokoušet získat v utkání všechny tři body a udržet si tak dominantní pozici a také kontakt s čelem, na kterém je nyní Montreal. Vsaďte si na vítězství domácích Red Bulls.

TENIS - WIMBLEDON:

Kevin Anderson - Tomáš Berdych (sobota 12:30?)

Kurzy na utkání: 4.50 - 1.20

TIP UNIBETU: 2

V mužské části pavouka už z českých tenistů zůstal pouze Tomáš Berdych, který si chce napravit reputaci po nepovedeném French Open a na Wimbledonu by rád došel co nejdále. V boji o osmifinále se utká se svým oblíbeným soupeřem Kevinem Andersonem z Jihoafrické republiky. S ním má Tomáš neuvěřitelnou bilanci osm výher a nula porážek.

To však nemusí nic znamenat. Na turnaji Berdych sice vyhrál oba úvodní zápasy 3:0 na sety, ale zatím zdaleka nepředvádí tenis, který by mohl stačit na ty lepší hráče. Pokud Berdych nezlepší hru od základní čáry, mohl by mít už v tomto utkání značné problémy. Anderson navíc prošel do třetího kola také bez ztráty kytičky a už se konečně chce proti Berdychovi ukázat. Nebude to pro Tomáše lehký zápas, ale měl by i tak potvrdit roli favorita a zvítězit.

Klára Zakopalová - Li Na (sobota 12:30?)

Kurzy na utkání: 3.80 - 1.25

TIP UNIBETU: 1

V tomto utkání si můžeme tipnout na překvapení a na to, že zvítězí outsiderka Klára Zakopalová. Ta chytla po špatném období na Wimbledonu druhý dech a už je ve třetím kole. V prvním kole smetla z kurtu Slovenku Hantuchovou, pak si poradila 2:0 také s Beckovou a nyní se o podobný kousek pokusí také s Li Na, se kterou má vyrovnanou bilanci vzájemných zápasů 2:2. Podaří se jí to?

Ostatní sázkové příležitosti na víkendové zápasy naleznete zde!