Víkend s Unibetem: Tenisové turnaje v Eastbourne vrcholí, Konfederační pohár ve fotbalu se blíží k playoff


Konfederační fotbalový pohár národů v Brazílii se blíží do závěrečné skupinové fáze a už v neděli se hrají poslední skupinové zápasy před blížícím se playoff. Zejména šlágr mezi Itálií a Brazílií by měl přinést zajímavou podívanou. Kromě toho se podíváme také na tenisové turnaje v Eastbourne před blížícím se Wimbledonem.

FOTBAL - KONFEDERAČNÍ POHÁR:

Itálie - Brazílie (sobota 21:00)

Kurzy na utkání: 5.00 - 3.50 - 1.67

TIP UNIBETU: 2

Ve skupině A už je o postupujících do semifinále rozhodnuto, ale i tak bude závěrečný skupinový hrací den zajímavý. Oba zápasy by totiž měly nabídnou zajímavou podívanou. V tom podle názvů týmů atraktivnějším se Italové postaví proti Brazílii. Lepší skóre mají před zápasem Brazilci, kteří ještě na turnaji neinkasovali a mají 5:0: Italové sice góly střílí, ale také hodně dostávají a mají skóre 6:4.

Oba celky se proti sobě v posledním vzájemném utkání představily poměrně nedávno. V březnovém přátelském utkání spolu remizovaly 2:2. Předtím proti sobě hrály naposledy právě na Konfederačním poháru v roce 2009 a tehdy jednoznačně 3:0 zvítězila Brazílie, která je i tentokrát favoritem a měla by si s Itálií poradit.

Japonsko - Mexiko (sobota 21:00)

Kurzy na utkání: 2.60 - 3.25 - 2.60

TIP UNIBETU: 10

Japonsko sice ze skupiny nepostoupí, ale na Konfederačním poháru zatím předvádí velmi pohledný útoční fotbal. Jejich zápas proti Itálii, který Japonci prohráli 3:4 byl nejlepším zápasem na turnaji a nemohl se u něj nudit snad žádný fotbalový fanoušek. V utkání dvou poražených týmů se očekává parádní bitva i tentokrát.

Oba týmy se proti sobě postavily naposledy také na Konfederačním poháru, ale už v roce 2005 v Německu. Tehdy zvítězilo Mexiko těsně 2:1, ale tento zápas už veliká většina hráčů na obou stranách nepamatuje. Vzájemné měření sil z roku 2013 tak slibuje vyrovnanou bitvu. Oba celky se mimo to podívají také na světový šampionát v příštím roce. Náš bookmaker v tomto utkání tipuje neprohru Japonců.

TENIS - ATP EASTBOURNE:

Andreas Seppi - Gilles Simon (pátek 16:50)

Kurzy na utkání: 2.06 - 1.73

TIP UNIBETU: 1

Velmi atraktivní a vyrovnaný souboj se očekává od zápasu mezi Italem Andreasem Seppim a Francouzem Gillesem Simonem. Tomu napovídají také vyrovnané kurzy utkání, podle kterých je mírným favoritem zápasu Simon. Ten je na tom lépe v žebříčku ATP a také má se Seppim vysoce pozitivní bilanci vzájemných zápasů 4:1. Seppi ve čtvrtfinále přemohl českého tenistu Radka Štěpánka, Simon si poradil s Tomicem 2:0. Náš bookmaker tipuje, že finále v Eastbourne si zahraje francouzský tenista.

TENIS - WTA EASTBOURNE:

Yanina Wickmayerová - Elena Vesninová (pátek 14:00)

Kurzy na utkání: 2.25 - 1.65

TIP UNIBETU: 2

Ruská deblistka Elena Vesninová se v posledních měsících zaměřila na dvouhru a udělala dobře. V Eastbourne postoupila díky svým výkonům už do semifinále, kde se utká proti Belgičance Wickmayerová. Vesninová na vzájemné zápasy vede 2:1 a na trávě je velice silná. Proti Wickmayerové také bude tentokrát favoritkou a bude chtít postoupit do finále. Obě tenistky na cestě do semifinále ztratily dvě sady, nyní si rozhodně vsaďte na vítězství ruské tenistky, která by měla utkání zvládnout a postoupit do finále.

Ostatní sázkové příležitosti na víkendové zápasy naleznete zde!