Týdenní menu Unibet: Dvě El Clásica a šlágry v Itálii i Německu


Připravili jsme si pro Vás přehled turnajů, soutěží a zápasů, které by Vám rozhodně v nadcházejícím týdnu neměly uniknout. Uděláme pro Vás přehled fotbalového, hokejového, basketbalového i tenisového světa.

Přelom února a března připravil zejména fanouškům hodně lákavou podívanou. Liga mistrů i Evropská liga mají sice volno, ale i tak se rozhodně bude na co dívat. Na programu jsou totiž poháry v jednotlivých zemích a fanoušky čekají opravdu pořádné šlágry.

Copa del Rey nám totiž vedle zápasu Sevilla - Atlético (2,30 - 3,40 - 3,00) se totiž na Nou Campu odehraje El Clásico (1,60 - 4,20 - 5,00), které rozhodne o postupujícím do finále. Také v Německu se schyluje k pořádné fotbalové bitvě. Čtvrtfinále DFB Pokalu totiž proti sobě svedlo Bayern a Dortmund (1,75 - 3,70 - 4,35) a půjde rozhodně o bitvu "na život a na smrt".

O víkendu se pak můžeme těšit na londýnské derby mezi Tottenhamem a Arsenalem (2,35 - 3,40 - 2,95). V Itálii se odehrají dvě fotbalové bitvy - Neapol vs Juventus a AC Milán vs Lazio. Navíc na Santiago Bernabeu bude v sobotu k vidění další El Clásico (3,00 - 3,30 - 2,25).

Na hokejovích kluzištích uvidíme také pěkné drama. Hokejová Extraliga má totiž před sebou poslední kolo a tři kluby si to rozdají o dvě postupová místa do předkola. Mimo to se také hraje play-off druhé nejvyšší české soutěže. Pořádně rušno už je také v ruské KHL, kde je vyřazovací část v plném proudu a Lev společně se Slovanem bohužel nejsou daleko od vyřazení.

Tenisové turnaje se tentokrát vyhnou Evropě. Hrát se bude především v Acapulcu, mužské turnaje pak mají svá centra v Dubaji a Delray Beach. WTA se stěhuje do Florianopolisu a Kuala Lumpur.

V basketbalovém světě bude opět k vidění několik velice zajímavých duelů prestižní Euroligy, která už začíný vykrystalizovávat své favority. Šlágry budou o víkendu k vidění zejména ve Španělsku a Německu. Do závěrečné fáze jde také zámořská NBA, kde se především čeká na probuzení trápících se Lakers.

Přehled tohoto týdne:

Fotbal: Premier League (Tottenham vs Arsenal), Primera Division (Malaga vs Atlético, Real vs Barcelona), Serie A (Neapol vs Juventus, AC Milán vs Lazio), Ligue 1 (), Eredivisie (Feyenoord vs Eindhoven), Gambrinus liga (Slavia vs Mladá Boleslav), Copa del Rey (Real vs Barcelona, Sevilla vs Atlético), DFB Pokal (Bayern vs Dortmund)

Hokej: Extraliga (POSLEDNÍ KOLO ZČ), 1. liga play off, KHL play-off (LEV vs CSKA, Slovan vs Dynamo), NHL

ATP: Dubaj, Acapulco, Delray Beach

WTA: Florianopolis, Kuala Lumpur, Acapulco

Basket: Euroliga (Caja Laboral vs Maccabi, Panathinaikos vs Efes), ACB (Barcelona vs Caja Laboral, Unicaja vs Bilbao), BBL (Bayern vs Bamberg), NBA