Týdenní menu Unibet: Hokejové MS nabírá na obrátkách!


Připravili jsme si pro Vás přehled turnajů, soutěží a zápasů, které by Vám rozhodně v nadcházejícím týdnu neměly uniknout. Uděláme pro Vás přehled fotbalového, hokejového, basketbalového i tenisového světa.

Vrcholí fotbalové sezóny v jednotlivých evropských TOP soutěžích. V Anglii, Itálii a Německu už znají nové mistry, ve Španělsku a Francii jde dá se říct o pouhou formalitu, protože by se musel stát opravdu fotbalový zázrak, aby Barcelona nebo PSG o svůj titul přišly.

I tak se ale o víkendu můžeme těšit na několik opravdu zajímavých šlágrů. V Premier League bude chtít Chelsea proti Tottenhamu (1,92-3,60-3,85) potvrdit svou formu a hlad po třetím místě. Ve Španělsku pak Barcelona na půdě Atlética Madrid a k jistotě titulu jí stačí vyhrát bez ohledu na zápas Realu.

V plném proudu je hokejové mistrovství světa, kde zase čeští hokejisté stejně jako jejich kolegové ze Slovenska mají po jedné prohře a jedné výhře. Český výběr v nadcházejícím týdnu čeká duel se Švýcarskem (3,75-4,40-1,75), dále pak s Dánskem a Kanadou. Bude třeba vydolovat tedy maximální možné množství bodů, aby šel tým Aloise Hadamczika do osmifinálové skupiny z dobré výchozí pozice.

Na velké turnaj série Masters se mohou těšit fanoušci tenisu. Ve španělském hlavním městě Madridu se totiž představí mužská i ženská elita. Chybět tak nebudou Djokovič, Federer, Murray, Nadal nebo Tomáš Berdych, stejně jako Williamsová, Šarapová, Azarenka nebo Kvitová.

Přehled tohoto týdne:

Fotbal: Premier League (Chelsea vs Tottenham), Primera Division (Atlético vs Barcelona), Serie A (Inter vs Lazio), Ligue 1 (Lyon vs PSG), Premier Liga (Lokomotiv vs Spartak), Gambrinus liga (Plzen vs Slavia)

Hokej: Mistrovství světa (Česko vs Švýcarsko, Slovensko vs Německo, Rusko vs USA, Česko vs Dánsko, Slovensko vs Lotyšsko, Slovinsko vs Česko, Rusko vs Finsko, Kanada vs Česko, Slovensko vs Rusko), NHL play-off

ATP: Madrid

WTA: Madrid

Basket: NBA play-off