Týdenní menu Unibet: Kvalifikace na MS a druhá část tenisového grandslamu v Paříži


Připravili jsme si pro Vás přehled turnajů, soutěží a zápasů, které by Vám rozhodně v nadcházejícím týdnu neměly uniknout. Uděláme pro Vás přehled fotbalového, hokejového, basketbalového i tenisového světa.

Fotbalová sezóna je u samého konce. Poslední záležitostí, která nás nyní čeká je kvalifikace na světový šampionát, který se odehraje příští rok v Brazílii. Českého fanouška bude jistě nejvíce zajímat duel výběru Michala Bílka s Itálií (3,60 - 3,40 - 2,00). Pro český tým je to velice důležité utkání, které s přispěním štěstí může hodně zamíchat kartami v kvalifikační skupině.

Také slovenský reprezentační výběr má před sebou kvalifikační utkání a to takové, které by měl za každou cenu zvládnout. Slováci totiž míří na půdu Lichtenštejnců (8,00 - 4,75 - 1,35), kteří jsou jasnými outsidery kvalifikační skupiny G. Mimo to se ale fanoušci mohou těšit také na dueluy Belgie vs Srbsko (1,62 - 3,80 - 5,00) nebo Portugalsko vs Rusko (1,85 - 3,40 - 4,05).

V plném proudu jsou stále boje v zámoří o Stanley Cup. Velmi dobře má do finále nakročeno Chicago, které vede v sérii s Los Angeles už 2:0 na zápasy (1,12 - 5,50). Ve druhé sérii zatím první utkání vyhrál Boston nad Pittsburghem (1,78 - 1,95).

Tento týden také rozhodne o vítězi druhé tenisového grandslamu v letošní sezóně, který se nyní hraje již bez největších českých favoritů. Tomáš Berdych bohužel prohrál již v prvním kole s domácím hráčem Monfilsem, Petra Kvitová se zase rozloučila třetím kolem, když skončila na raketě Američanky Hamptonové.

Největším favoritem stále zůstává Rafa Nadal (2,15), ve hře však stále ještě jsou také Novak Djokovič (2,45), Roger Federer (9,00), David Ferrer (12,00) a další. V ženské části zůstávají také tři největší favoritky - Serena Williamsová (1,40), Maria Šarapová (6,00) a Viktoria Azarenková (9,00)

Přehled tohoto týdne:

Fotbal: Kvalifikace MS (Česko vs Itálie, Lichtenštejnsko vs Slovensko, Belgie vs Srbsko, Portugalsko vs Rusko)

Hokej: NHL play-off (Pittsburg vs Boston, Chicago vs Los Angeles)

Tenis ATP: French Open

Tenis WTA: French Open

Basket: ACB play-off, Lega A play-off, NBA play-off