Týdenní menu Unibet: Wembley už vyhlíží finalisty Ligy mistrů


Připravili jsme si pro Vás přehled turnajů, soutěží a zápasů, které by Vám rozhodně v nadcházejícím týdnu neměly uniknout. Uděláme pro Vás přehled fotbalového, hokejového, basketbalového i tenisového světa.

Odvety Ligy mistrů budou hlavní událostí tohoto fotbalového týdne. V úterý se pokusí Real Madrid dotáhnout tříbrankové manko proti Borussi Dortmund (1,65 - 4,30 - 4,80), v prvním utkání totiž prohrál 1:4. Ještě horší výsledek si z Mnichova přivezla Barcelona, která ve středeční odvětě musí smáznout výsledek 0:4 (1,90 - 3,90 - 3,80), naopak Bayern bude moci nastoupit ve velké pohodě.

Také o víkendu nás však čeká několik parádních zápasů. V anglické Premier League na sebe totiž narazí Manchester United a londýnská Chelsea (2,25 - 3,40 - 3,10) a především pro hosty bude mít tenhle zápas velice důležitý význam v jejich boji o třetí místo. Na derby se mohou těšit také fanoušci v Liverpoolu, na Anfield Road se totiž představí Everton (1,95 - 3,50 - 3,80).

Na velkou bitvu se mohou těšit také v Německu, ale půjde spíše jen o formalitu, ale také prestiž. Borussia Dortmund totiž doma narazí na Bayern Mnichov (2,90 - 3,40 - 2,35) a možná, že půjde o připravu na finále Ligy mistrů. V italské nejvyšší soutěži uvidíme duely Neapol vs Inter (1,57 - 3,75 - 6,25) a Fiorentinu proti AS Řím (1,90 - 3,50 - 3,85).

V Gambrinus lize má před sebou dá se říct životně důležitý duel Sparta, která zaváhala s Jihlavou. Letenský klub se totiž představí v Liberci (3,35 - 3,45 - 2,00), a pokud by měl opět ztratit body, nabídne tím Viktorce Plzeň obrovskou šanci v boji o mistrovský titul.

V pátek odstartuje také hokejové mistrovstí světa a během tří dnů čekají český výběr hned dva duely - proti Bělorusku a poté se Švédy. Taék v zámořské NHL startuje play-off a můžeme se tak těšit o parádní bitvy o Stanley Cup.

Tenisové turnaje se tento týden přesunou do Mnichova (muži) a v portugalském Oeiras se představí jak mužská, tak také ženská část tenisové scény.

Přehled tohoto týdne:

Fotbal: Liga mistrů (Real vs Dortmund, Barcelona vs Bayern), Evropská liga (Chelsea vs Basilej, Benfica vs Fenerbahce), Premier League (Manchester United vs Chelsea, Liverpool vs Everton), Bundesliga (Dortmund vs Bayern), Serie A (Neapol vs Inter, Fiorentina vs AS Řím), Premier Liga (Machačkala vs Kazaň), Gambrinus liga (Liberec vs Sparta)

Hokej: Mistrovství světa (Česko vs Bělorusko, Česko vs Švédsko), NHL play-off

ATP: Mnichov, Oeiras

WTA: Oeiras

Basket: ACB (Bilbao vs Caja Laboral), NBA play-off