Pod pokličkou: TOP 5 nejoblíbenějších hracích automatů CZ/SK hráčů


V pravidelném vydání naší rubriky "Pod pokličkou" Vám budu přinášet informace ze zákulisí. V dnešním vydání se podíváme blíže, na nejoblíbenější hrací automaty českých a slovenských hráčů.

Starburst

Máte rádi klenoty nebo drahokamy? Pak jste si vybrali určitě správně. Nechte se oslnit blyštivými kamínky. Starburst je 5válcový, 3liniový automat, který představuje funkci Sticky Wild s násobitelem x3 a bonusovou hrou.

Můžete hrát 1 až 10 sázkových řad s rozdílnými sázkovými úrovněmi a hodnotami mincí. Objevte pestré pulzující barvy a atmosféru opravdové herny. zábavu a navíc Starburst nabízí opravdový zažítek, na který jen tak nezapomenete.

S inovativním Starburst Wild se hráč může dočkat až 3 zatočení naprosto zdarma, aniž by musel něco zaplatit. Možnost vyhrát opravdu velký balík tak není vůbec nereálná. Stačí propojit stejné symboly a získat tak svou odměnu. Výhry se liší podle druhý symbolů a podle počtu propojených.

Věřte, že se Starburst se opravdu nudit nebudete. Ve hře je totiž pořádná dávka vzrušení a až se na Vás rozzáří výherní světlo, budete štěstím bez sebe.

Gonzo´s Quest

Výherní automat Gonzo's Quest je 5-válcový a jeden z nejlépe propracovaných herních automatů vůbec. Do hry Vás okamžitě vtáhne dokonalá grafika doplněná o skvělé animace. Hrací automat je bez otáčecích válců, namísto točení zapadnou symboly na místa na válcích = funkce Avalanche.

Můžete si být jistý, že tenhle hrací automat bude bavit jak nové, tak také zkušené hráče. Na základě historického charakteru Gonzala Pizzaro, vyrážíte také Vy najít ztracené město zlata - Eldorado.

Mega Fortune

Mega Fortune je 5-válcový, 3-řadový a 25-řádkový hrací automat s funkcí výher za symboly jachta, šampaňské, free spiny a bonusovou hru o trojnásobný jackpot. Navíc Mega fortune patří mezi progresivní hrací automaty, na kterých se vyhrávají miliony. Momentálně patří tento hrací automat mezi top 3 na světě.

Luxusní téma hry dává hráčům náznak toho, co mohou očekávat, pokud opravdu narazí na Mega jackpot. Vedle Mega jackpotu navíc obsahuje ještě dva další jackpoty. Speciální symboly jsou jachta, která zdvojnásobuje výhru, dále šampaňské, které zaručuje výhru kekoliv na válcích a v množství větším než tři aktivuje Free Spins (= zatočení zdarma), při kterém se výhry násobí dokonce až 5x.

Abyste mohli vyhrát jeden z progresivních jackpotů, jejichž hodnota se neustále zvyšuje, musíte vsadit maximum a získat alespoň tři symboly Bonus na výherní linii. Poté se totiž dostanete do Mega Fortune Jackpot a můžete si vytočit jednu ze skvělých výher.

Tesla

Navíc jsme si pro Vás připravili také zcela nový a unikátní typ hracího automatu, který nenajdete nikde jinde! Jeho jméno je Tesla a tento elektrizující automat ve tvaru šestiúhelníku Vás jistě ohromí. Automat najdete samozřejmě v našich Unibet hrách!

Až sami poznáte, jak snadno můžete vyhrát, nebudete tomu věřit. Stačí propojit stejné symboly a získat tak svou odměnu. Výhry se liší podle druhý symbolů a podle počtu propojených.

Jack Hammer 2

Jack Hammer se vrací v novém kabátu a je poslední v sérii horkých her, které představují komiksové grafiky. Zapojte se do návratu Jacka Hammer, který se snaží zachránit oslnivě krásnou Pearl před smrtí v Grand City. Zločinec Don Crabbe je totiž venku připravenými a bez Vaší pomoci bude její život v ohrožení.

Čeká na Vás neuvěřitelných 99 sázkových řad a také populární a nová funkce Sticky Win, která zahrnuje náhodné žolíky v průběhu zatočení zdarma a pro Vás tak jistou výhru. Hra obsahuje karikatury a také retro animace, kde na Vás čekají velice zajímavé náměty. Stačí jich pět trefit a je to Vaše.

Všechny hry si můžete vyzkoušet v našem Casinu Red. Novinku Tesla pak v Casinu Black.