Pod pokličkou Unibet: Unibet CZ/SK tým


Ve třetím díle našeho seriálu Pod pokličkou Unibetu se nyní podíváme do zákulisí CZ/SK týmu Unibetu a představíme si jednotlivé klíčové postavy z týmu a v krátkosti si řekneme něco o jejich profesi a práci v Unibetu. Podívejte se na to, kdo pro vás překládá české stránky Unibetu, připravuje promo akce, posílá newslettery a nebo odpovídá na vaše dotazy.

TÝM ČESKO-SLOVENSKÉHO UNIBETU SE PŘEDSTAVUJE!

Country manažer

STANDA

Nastoupil do Unibetu v listopadu 2011. Dříve pracoval na pozici Affiliate manažera pro jinou herní společnost v Praze. Ve světě sázek a her se pohybuje již skoro 4 roky.

Mezi záliby patří sport – hlavně basketbal, stolní tenis a tenis. Velkým koníčkem jsou automobilové soutěže rally. Můžete jej tak potkat na závodech nejen v Čechách, ale i ve světě.

Pokud by si měl vybrat jednu věc, která se mu na práci pro Unibet líbí, tak to bude možnost potkat spoustu skvělých kolegů ze všech koutů Evropy. Unibet je taková malá multikulturní společnost.

Campaign manažer

MILAN

Milan začal pracovat v Unibetu v říjnu 2011. Před tím pracoval v mediální agentuře jako digital researcher. Unibet je Milanovou první zkušeností ve světě sázení a her.

Milan je aktivním sportovcem. Nyní se hlavně zaměřuje na šerm, kde pravidelně startuje na závodech v Anglii, ale i v Evropě. Milan má rád dobrou společnost plnou přátel a dobré české pivo.

Kromě práce se Milanovi v Unibetu líbí společenská místnost se stolním fotbálkem, který často hraje i s dalšími kolegy a dokonce pořádal malé mistrovství Unibetu v tomto sportu.

Zákaznická podpora

Vždy usměvavé a ochotny poradit, to jsou české holky zákaznické podpory, Simona a Iveta.  A jakou že funkci mají v Unibetu ony?

SIMONA

Pracuje v Unibetu už od listopadu 2007. Předtím pracovala na pozici v bance.

Mezi záliby patří díky pobytu na Maltě moře, vodní sporty a pláž. Ráda čte a vaří. Zároveň nepohrdne pozváním na nějakou dobrou párty J

IVETA

Iveta začala pracovat pro Unibet na zákaznické podpory pro Švédsko v roce 2001. Po pěti letech odešla, aby se v roce 2009 vrátila do českého týmu. Dříve pracovala například i u stavební firmy Skanska.

Mezi koníčky patří hlavně sport – kanoe na moři, golf a tenis. Ráda chodí do kina a dívá se na filmy.

U Unibetu se ji líbí přátelský a mezinárodní kolektiv a že se jedná o seriózní mezinárodní firmu.