Pod pokličkou Unibetu: Kurz 1200 mu vyšel! Holandský zákazník si odnesl pořádný balík


Po tomto víkendu je holandský sázkař bohatší o téměř 120 tis. eur. Na svém tiketu skvěle trefil všech dvanáct zápasů a raduje se tak z obrovské výhry. Na tiketu měl fotbalové zápasy z různých evropských soutěží včetně finále Evropské ligy.

Holandský zákazník se tak stal jedním z nejšťastnějších sázkařů za poslední týdny a celkově si odnesl výhru v hodnotě 119 913 eur. Nutno říci, že svůj riskantní tiket vsadil za slušných 100 euro a celkový kurz mu dohromady dával 1199,13. Na tiketu měl dvanáct fotbalových mačů.

Některé zápasy byly pochopitelně dost na hraně, jak už tomu u podobných výher bývá. Například utkání mezi Tottenhamem a Sunderlandem rozhodl Gareth Bale nádhernou ranou až minutu před koncem základní hrací doby. Stejně tak Chelsea ve finále Evropské ligy zvítězila gólem Ivanoviče z poslední minuty zápasu.

VIDEO: Parádní gól Garetha Balea do sítě Sunderlandu

Nejnižší a nejvyšší kurzy:

Největší tutovkou na tiketu bylo utkání francouzské Ligue 1 mezi PSG a Brestem, které skončilo vítězstvím domácích 3:1 s kurzem 1.17. Největší risk byl naopak v utkání holandské soutěže mezi Heerenvenem a Utrechtem. V tomto případě holandský sázkař vsadil čistou dvojku na Utrecht s kurzem 2.85, pravděpodobně se také jednalo o fanouška tohoto celku.

Tiket: