Pod pokličkou Unibetu: Neuvěřitelné! Sázkař v červnu 2012 trefil ligové vítěze dvanácti soutěží


Tak tohle se hodně povedlo! V červnu roku 2012 si portugalský zákazník Unibetu vsadil na ligové vítěze dvanácti různých ligových fotbalových soutěží po celém světě. Portugalec sázel pouze za deset centů a i tak si odnesl výhru ve výši 5 671.29 eur.

Není moc pravděpodobné, že by se mu ještě někdy v životě něco podobného povedlo. Portugalský sázkař měl pochopitelně při svém vítězství pořádnou dávku štěstí a je jasné, že nemohl sledovat celé soutěže a sázel spíše podle kurzů. I tak se však zapsal nesmazatelně do sázkařské historie nejen Unibetu.

Něco podobného se nikdy nikomu zatím nepovedlo. Celkem 12 sázek udělalo kurz 56 713. Ten největší kurz (6.00) byl na to, že brazilskou Serii A vyhrají fotbalisté Fluminense. Jako poslední však čekal sázkař na českou nejvyšší soutěž, kde se o titulu pro Viktorii Plzeň rozhodlo až v posledním kole.

Mimo to trefil dále vítěze holandské, německé, rakouské, anglické, polské, španělské, italské, ruské a francouzské soutěže. Když to tedy sečteme, máme celkem 11 vítězů a chybí poslední. Toho určil sázkař na vítěze EURA 2012, které se hrálo právě v době uzavření tohoto tiketu. Zde vsadil ve finále na Španěly a také toto mu vyšlo na výbornou.

Už jste někdy něco podobného viděli?