Pod pokličkou Unibetu: Novým ambasadorem Unibetu pro Norsko se stal Mats Zuccarello


+ VIDEO Unibet v Norsku jede! Novým ambasadorem pro norský trh Unibetu je slavný norský hokejista Mats Zuccarello Aasen, který má za sebou také dvě sezóny v kanadskoamerické NHL. Letošní sezónu odehrál v KHL v dresu Metallurgu Magnitogorsk.

Mats Zuccarrelo se narodil v norském Groruddalenu na východním okraji Osla, svou profesionální hokejovou kariéru začl v norském klubu Frisk Tigers, za který odehrál tři sezóny a dvakrát se stal nejproduktivnějším hráčem celé soutěže, už tehdy tak naznačoval svůj veliký potenciál.

NHL

V roce 2008 přestoupil do týmu Modo Hockey, který hraje nejvyšší švédskou ligu a se 40 body se stal třetím nejlepším hráčem také v této soutěži. Další rok měl bodů 64 a získal dokonce Zlatou helmu pro nejužitečnějšího hráče celé soutěže. Po těchto skvělých výsledcích si ho v roce 2010 v NHL vyhlédlo slavné New York Rangers.

Celkově se stal sedmým Norem, který nastoupil v kanadskoamerické NHL, ve své první sezóně odehrál 42 zápasů v základní části a jedno utkání v playoff, ve kterých si připsal 6 gólů a 17 asistencí, poté si ještě NHL chvíli zahrál v loňské sezóně, ale poté se vrátil do Evropy, konkrétně do Metallurgu Magnitogorsk. V jeho dresu si v letošní uplynulé sezóně připsal 28 bodů.

Reprezentace

Za sebou má pochopitelně také reprezentační starty, za seniorskou reprezentaci nastoupil na mistrovstvích světa v letech 2008, 2009, 2010 a také na olympiádě 2010 v kanadském Vancouveru.

Norský tým Unibetu tak do svých řad získal velmi cennou posilu. Zuccarello je v Norsku uznávanou osobností a mohl by norskému týmu pomoci v mnoha ohledech, podobně jako se to u nás daří Horstu Sieglovi, přejeme mu hodně štěstí!

VIDEO: Mats Zuccarello Aasen jako ambasador Unibetu v Norsku