Pod pokličkou Unibetu: Po tomhle víkendu je Švéd bohatší o půl miliónu!


V dnešním vydání našeho seriálu Pod pokličkou Unibetu se podíváme na šťastného výherce ze Švédska., který si přes víkend připsal výhru přesahující půl miliónu českých korun.

Je nám velikým potěšením, že Vám můžeme alespoň trochu blíže představit dalšího šťastlivce, který s Unibetem vyhrál opravdu velké peníze! Tento šťastlivec je ze Švédska a díky správně natipovanému tiketu je o více než půl miliónu korun bohatší.

Stačilo vybrat 8 správných zápasů s celkovým kursem 37,74, vsadit slušnou částkou a výhra byla na světě. Náš švédský klient byl hodně odvážný a svému tiketu věřil, vložil do něj totiž 590 euro (cca 15 tisíc korun). Rozhodně se mu to však vyplatilo, protože jeho celková výhra byla 568 907 korun!

Jak můžete sami vidět, sázky byly hodně různorodé - od fotbalu přes hokej, až po basketbal. Navíc člo o zápasy ze 6 různých zemí a také kombinace tipů byla různorod. Švédský výherce si totiž vedle klasického tipu na vítěze vyzkoušel také handicapovou sázku a dvojitou šanci.

Dá se říct, že všechny sázky byly na favority. Nejtěsnější byla určitě vsazená první čtvrtina na vítězství Miami Heat. Ještě 26 sekund před koncem byl totiž stav 24:24. Poté však zazářil LeBron James, který trefil trojku. Domácí Philadelphia pak stejný hod dvě sekundy před koncem nedala.