Pod pokličkou Unibetu: Tyhle příležitosti jste sázeli od 18. do 24. února nejvíce


V dnešním vydání našeho seriálu Pod pokličkou Unibetu se podíváme, na jaké události jste nejvíce sázeli od 18. do 24. února.

Hned první čtyři sázky jsou na tenisové příležitosti

Každý týden Vám samozřejmě nabízí celou škálu sázkových příležitostí a je jen na Vás, co si z naší nabídky vyberete. V námi uvedeném týdnu však většina sázkařů věřila ve své schopnosti zejména v tenisovém světě.

Jak můžete sami vidět v tabulce, která je seřazena dle obratu na jednotlivé sázky, hned první čtyři sázky jsou na tenisové příležitosti. Navíc se nejednalo ani o žádné finálové bitvy.

Nejvíce peněz se vsadilo na zápas prvního kola ženského turnaje v Bogotě, kde Italka Pennettaová nakonec po třech setech udolala ruskou hráčku Panovou 4:6, 6:3 a 6:3. Druhou v pořadí je zápas z mužského turnaje v Memphisu, kde Alexandr Dolgopolov narazil v osmifinále na mladého Williamse (6:4, 4:6 a 6:4).

Vedle tenisu se na Vašich tiketech také často objevovaly dva fotbalové zápasy. V prvním případě šlo o duel Ligy mistrů mezi tureckým Galatasarayem a Schalke 04, který nakonec skončil nerozhodně 1:1. Druhým utkáním byl zápas nejvyšší španělské soutěže mezi Barcelonou a Sevillou, který katalánský tým dokázal obratem ve druhém poločase vyhrát 2:1.

Věříte i Čechům - populární byla Kvitová a Sparta

Nezapomněli jste však sázet ani na české sportovce. V pořadí šestou nejsázenější sážkou byl zápas české tenisové jedničky mezi ženami Petry Kvitové proti světové čtyřce Radwaňské ve čtvrtfinále turnaje v Dubaji, který nakonec Petra Kvitová celý vyhrála.

Vedle tenisu jste však také hodně sázeli na utkání Evropské ligy, ve kterém Chelsea v odvetném zápase přivítala na Stamford Bridge pražskou Spartu. Ta v Londýně dlouho vedla, ale nakonec gólem v posledních minutách ztratila naději na postup.

Tabulka nejvíce sázených věcí v týdnu 18. - 24. února (seřazeno dle obratu):