Švédským sázkařům se daří, tentokrát bylo trefeno pět fotbalových zápasů z pěti různých lig


Také po tomto víkendu Vám přinášíme info o tom, co se povedlo minulý týden jednomu z našich sázkařů. Podobně jako v předchozím případě se jedná o švédského sázkaře, který si připsal za svůj úspěch znovu více než půl milionu korun českých.

Další šťastlivec si na svůj tiket vložil pět různých fotbalových zápasů z pěti různých fotbalových lig s celkovým kurzem 712.30. Jednalo se totiž o opravdu těžké zápasy. Největší peckou je hned první utkání na tiketu mezi Atléticem Madrid a Realem Sociedad. Jen málokdo by na toto utkání vsadil dvojku s kurzem 6.40, ale švédský sázkař se toho nebál a San Sebastian vyhrál 1:0.

Mezi další těžké zápasy patřilo rozhodně vítězství Bologny na půdě Interu Milán a také utkání řecké ligy mezi outsiderem z IS Orgryte proti AIK. Zbývající dva duely byly z dánské a z holandské ligy.

Štastný sázkař celý tiket podal za 300 švédských korun, což je v přepočtu téměř 1000 korun českých. Díky vysokému kurzu se mu však sázka extrémně znásobila. Při prvním pohledu na tiket se jedná o zápasy, kde favorit pokaždé selhal. Výjimkou je utkání dánské nejvyšší soutěže mezi Kodaní a Silkeborgem.