Sergio Ramos se chce stát legendou Realu Madrid


Před sobotním utkáním se Sevillou zpovídali reportéři jednu ze stálic sestavy Realu Madrid, nyní už stopera Sergia Ramose. Ten v rozhovoru přiznal, že chce v Realu strávit celou svou kariéru a stát se legendou klubu.

"S našemi ambicemi a naším týmem je naprosto jedno, na jaké půdě nebo s kým hrajeme, musíme se pokaždé snažit o vítězství. Sevilla je silný soupeř a i když předvedeme dobrý výkon, nebude to pro nás jednoduchý zápas," řekl Sergio Ramos pro španělský deník Marca.

Pro Ramose bude zápas pikantní, protože právě ze Sevilly před lety zamířil do Madridu. "Je pro mě vždy skvělé vracet se domů. Mám v Seville rodinu, přátelé a zdejší stadion zde miluji. Zde jsem vyrůstal a naučil jsem se hrát fotbal, nikdy na ty roky nezapomenu a doufám, že mě fanoušci přivítají v dobrém."

Další otázka směřovala na to, zda je Real letos favoritem na mistrovský titul. "Minulý rok jsme sice vyhráli, ale ve fotbale se nemůže žít z minulosti. Musíme zabrat a udělat všechno pro to, abychom titul obhájili. V loňské sezóně jsme dosáhli neskutečných čísel a bude velmi těžké je zopakovat."

Poslední otázka novinářů směřovala na kariéru Sergia Ramose v Realu Madrid. "Narodil jsem se pro tento klub. Rád bych pokračoval dál a budoval si svou stoperskou pozici. Chci si udržet vysokou výkonnost a zůstat v Realu co nejdéle to půjde, nejlépe do konce mé kariéry. Doufám, že se mi podaří s klubem získat ještě několik cenných titulů," uzavřel španělský reprezentační obránce.