Šlágr Primera División? To je souboj Atlética Madrid s Barcelonou


V sobotu ve 20:00 začíná přímý souboj o čelo španělské nejvyšší fotbalové soutěže, který uvidí diváci na stadionu Vicente Calderona.

Atlético Madrid - Barcelona  3,25 - 3,35 - 2,15

Oba soupeři mají na kontě shodně po 49 bodech a totožná je také zápasová bilance (16-1-1). Je tedy pravděpodobné, že výsledek zápasu může výrazně zasáhnout do bojů o titul. Barcelonu v čele s uzdraveným Lionelem Messim, který se po svém návratu na trávník v zápase s Getafe prosadil hned dvakrát, nečeká na hřišti Atlética nic jednoduchého. Proč? Odpovědí je více.

Atlético v letošním průběhu ligy ještě nepoznalo v domácím prostředí hořkost porážky a nikdo si z jeho stadionu neodvezl ani bod. Během devíti zápasů nastříleli hráči 33 branek a inkasovali pouhých šest. Navíc mají ve svém týmu ostrostřlece Diega Costu, který nastřílel už 19 branek. Lépe si ve španělské lize vede už jen adept na zisk Zlatého míče Cristiano Ronaldo s dvaceti zásahy.

Poslední dva vzájemné duely se odehrály v rámci Superpoháru a na góly nebyly příliš bohaté (0:0 a 1:1). Otázkou tedy je, jaký počet branek padne? Celkový počet gólů: maximálně 2 góly v zápase kurz - 1,63, tři a více gólů v zápase kurz - 2,25.

Podívejte se na sestřih ze srpnového utkání obou soupeřů

Nabídka ostatních soubojů španělské Primera División zde.