Spengler Cup: Vítkovice narazí na Ufu


Věříte Vítkovicím? Pak je ideální možnost vsadit si na ně proti ruskému klubu Ufa. Hokejisté Davosu se utkají s reprezentančním výběrem Kanady. Takový je program čtvrtečních zápasů Spengler Cupu.

15.00 HC Vítkovice - Ufa 3,40 - 4,55 - 1,75

Po roce se vítkovičtí hokejisté opět představí na nejslavnějším hokejovém klubovém turnaji Spengler Cupu. Jejich prvním soupeřem bude celek ruské Ufy.

Vítkovice přijely do Švýcarska v dobrém psychickém rozpoložení, v posledních pěti extraligových utkáních bodovaly. Naposledy se střetly s vedoucí Plzní, se kterou po dramatickém boji padly v prodloužení. Účasti v Davosu si severomoravský celek váží, zvlášť když loni si hráče Vítkovic oblíbilo také domácí publikum.

"Velkou zásluhu na letošní pozvánce má i výsledek loňského turnaje, na kterém jsme skončili třetí. Velice se na Spengler Cup těšíme a uděláme vše pro to, abychom v těžké konkurenci tohoto prestižního turnaje obstáli," prohlásil generální manažer Vítkovic Petr Husička. Aby svá slova vedení Vítkovic naplnilo, je potřeba dobře vstoupit do turnaje. Ufa je sice silný respetovaný celek, letos v KHL ale tolik nezáří a patří mezi průmerně celky kontinentání hokejové ligy.

Ať tak či tak, Ufa je v utkání favoritem, což potvrzují i sázkové kanceláře. Pokud však věříte Vítkovicím a ony vás nezklamou, můžete se těšit z pěkné výhry.

20.15 Davos - Kanada 3,50 - 4,75 - 1,70

Ve druhém čtvrtečním zápase proti sobě nastoupí Davos a Kanada, dva tradiční účastníci Spengler Cupu. Jako vždy se dá očekávat tradičně bouřlivá atmosféra.

Davos letos nepatří na špici švýcarské ligy, patří mu až sedmé místo. Náladu si tak může spravit právě na tomto poháru, premiérové utkání je čeká proti Kanadě. Kanada totiž ve středu prohrála s německým Manheimem, kterému podlehla v prodloužení.

Kanaďané však mají ve svém mužstvu hvězdy jako Smyth, Gagner, Spezza, Tavares, Bergeron a jsou tak logicky vážným kandidátem na celkové prvenství. Zároveň jsou favority i proti domácímu Davosu.