Středeční tipy na Serii A


Páté kolo Serie A se hraje netradičně uprostřed pracovního týdne a ve středu se můžou fanoušci italské ligy těšit na osm duelů. U sázkové kanceláře Unibet si můžete vsadit se zajímavými kurzy také na italskou ligu.

Pescara 2.45, remíza 3.25, Palermo 2.8

Zatím souboj dvou trápících se týmů uvidí fanoušci na stadionu v Pescaře. Oba celky mají na svém kontě pouze bod a mínusové skóre -7. Kdyby Siena neměla odečtené body do úvodu sezóny, byly by oba celky na posledních dvou pozicích. Pescara uhrála v minulém kole bod v Bologni a naznačila, že by její forma mohla jít nahoru, musí se však obejít bez zraněného Modesta, i přesto jsou domácí mírnými favority a na jejich vítězství je vypsán kurz 2,45.

AC Milan 1.65, remíza 3.55, Cagliari 5.5

Milánské AC nevstoupilo do nového ročníku podle svých představ a po čtyřech kolech má na svém kontě pouze tři body za jedno vítězství a tři porážky. Jediným poraženým týmem byla Bologna. Také díky tomu je kurz na AC doma proti Cagliari poměrně vysoký, 1,65. Z tohoto hlediska tak patří duel mezi nejzajímavější sázkařské zápasy v nabídce.

Catania 2.1,  remíza  3.15, Atalanta 3.6

I s dvoubodovým odpočtem se Atalanta v úvodu sezóny velmi rychle vyšplahala do lepší poloviny tabulky a nyní má stejně bodů jako Catania, na jejíž hřišti se v rámci pátého kola představí. Catania však získala o dva body méně, protože sezónu začínala na nule. Atalanta se v úvodu sezóny chlubí zejména výbornou obranou a dostala ve čtyřech zápasech dva góly, na defenzívu bude spoléhat i na půdě Catanie, která je díky domácímu prostředí favoritem.

Chievo 2.9,  remíza  3.15, Inter Milan 2.45

Inter Milán má zatím v dosavadním průběhu nové sezóny padesáti procentí úspěšnost a zejména na domácí půdě se mu nedaří. V rámci pátého kola se představí na půdě Chieva, které má na kontě jedno vítězství a tři porážky. Do sestavy milánského celku by se měl vrátit obránce Christian Chivu a trenér Andrea Stramaccioni tak může znovu přistoupit ke své specifické hře na tři obránce. Inter je pochopitelně v utkání favoritem a na půdu Chieva si jede pro tři body.

Janov 2.3,  remíza  3.15, Parma 3.1

Janov vstoupil do nové sezóny slušným způsobem a se šesti body je na domácí půdě proti Parmě mírným favoritem. S kurzem 2,3 se rozhodně vyplatí zkusit vsadit na domácí, ale i remíza by mohla být dobrou sázkovou příležitostí. Parma určitě nejede jen na výjezd, po čtyřech odehraných kolech má o dva body méně než soupeř.

Neapol 1.85,  remíza  3.35, Lazio Řím 4.25

V utkání mezi Neapolí a Laziem mají oba celky co napravovat. Neapol nedokázala prolomit oslabenou Catanii a pouze remizovala 0:0, Lazio doma překvapivě podlehlo Janovu 0:1 a ztratilo první body v sezóně. V zápase na půdě Neapole se očekává vyrovnaný souboj, ve kterém je díky domácímu prostředí favoritem Neapol. Lazio se navíc musí obejít bez zraněného Brazilce Hernanese, což je pro hosty veliká ztráta. Za zkoušku stojí vsadit si na to, že Neapol neinkasuje gól za kurz 2,7.

AS Řím 1.62,  remíza 3.8, Sampdoria 5.25

Český trenér Zdeněk Zeman se se svým AS Řím doma postaví proti Sampdorii a je jasné, že domácí jsou jasným favoritem zápasu s kurzem 1,62. Římský velkoklub má zatím v letošní sezóně okénka hlavně v obraně, ale Sampdorii bude chybět jeden z klíčových ofenzivních hráčů Maxi Lopéz, na vítězství domácích se určitě vyplatí vsadit.

AC Turín 2.3,  remíza  3.25, Udinese 3.1

Udinese pokračuje ve svém náročném programu a ve středečním duelu pátého kola italské ligy zajíždí na půdu nepříjemného Turína. V sestavě domácích však bude pravděpodobně chybět opora Alessio Cerci, který laboruje s kolenem. Oba týmy mají po čtyřech kolech shodný počet čtyř bodů a očekává se vyrovnaný zápas. Za zajímavou sázkovou příležitost můžeme považovat kurz 2,1 na to, že v utkání padne více než 2,5 gólu.