Antuková sezóna pokračuje turnajem ATP v Mnichově, Štěpánek hraje s Južnyjm


Antuková sezóna je v plném proudu a po Barceloně a Bukurešti jsou tu další turnaje. V Mnichově se představí také Radek Štěpánek, který se v prvním kole utká proti ruskému tenistovi Mikhailu Južnému. Kromě tohoto duelu se hrají i další zajímavé souboje.

Gael Monfils - Jurgen Melzer (úterý 10:00)

Kurzy na utkání: 2.10 - 1.72

TIP UNIBETU: 1

Francouzský tenista Gael Monfils je v posledním roce na úpadku, ale na antuce je tradičně silným protivníkem. Monfils už vypadl z elitní stovky žebříčku ATP, ale proti Melzerovi rozhodně není bez šance, i když kurzy mírně favorizují rakouského tenistu, který je v žebříčku ATP na 34. pozici.

Na vzájemné zápasy však vede Monfils 4:1 a jak už jsme zmínili, na antuce hraje svůj nejlepší tenis. Melzer je spíše specialistou na tvrdý povrch, ale na turnaji v Mnichově chce rozhodně přes Monfilse projít do dalšího kola, v současnosti má totiž lepší formu, než jeho protivník. Melzer však na turnaji v Monte Carlu porazil například antukového specialistu Almagra a také ukázal, že na tomto povrchu umí. Utkání je tak na tipování velmi těžké, ale Monfils by mohl zavzpomínat na staré časy a Melzera popáté porazit.

Radek Štěpánek - Michail Južnyj (úterý 10:00)

Kurzy na utkání: 2.70 - 1.45

TIP UNIBETU: 2

Po úspěšném vystoupení na Australian Open a následném zranění páteře se Radek Štěpánek stále hledá. V Davis Cupu nepředvedl ideální výkon a ve dvou turnajích v Monte Carlu a Barceloně vždy vypadl už v prvním kole. Ani ve třetím turnaji nemá v prvním kole úplně ideální vyhlídky. Ruský tenista Michail Južnyj je v zápase jasným favoritem, což ukazují také kurzy a vzájemné zápasy.

Južnyj vede ve vzájemných duelech 4:2 a v žebříčku ATP je na tom také lépe. Na antuce nemá ani jeden letos slavnou bilanci a prokletí by oba rádi změnili v tomto duelu. Južnyj je na tom přeci jen o něco lépe a Štěpánek se navíc po zranění ještě nedostal do herní pohody, v zápase to tak bude mít velmi těžké, ale před blížícím se Rolland Garros chce rozhodně začít vyhrávat. Tentokrát to však nebude a Štěpánek potřetí za sebou vypadne v prvním kole.

Na ostatní zápasy turnajů ATP si můžete vsadit zde!