ATP: Vsaďte si na turnaj série Masters v Šanghaji


V Šanghaji právě probíhá tenisový turnaj ATP série Masters a vsadit si na zápasy můžete pochopitelně také se sázkovou kanceláří Unibet. V turnaji nechybí ani český zástupce, Radek Štěpánek se v prvním kole utká proti Australanu Leytonu Hewittovi. Vybíráme pro Vás pětici nejzajímavějších duelů prvního kola.

Argentinec Carlos Berlocq nemá na tvrdém povrchu příliš dobrou bilanci a v žebříčku ATP je ještě o pět míst níže než jeho soupeř Denis Istomin. Na vzájemné zápasy sice  vede 1:0 Berlocq, ale tentokrát bude jasným favoritem uzbekistánský tenista, který si s Berlocqem poradí a potvrdí, že na tvrdém povrchu se mu daří.

Radek Štěpánek má letos na tvrdém povrchu vyrovnané skóre 9:9, ale v posledních týdnech neoplývá příliš dobrou formou. Proti Leytonu Hewittovi je mírným favoritem pouze díky značně lepšímu postavení v žebříčku ATP, ale jinak vše hraje ve prospěch Australana, který vede ve vzájemných zápasech nad Štěpánkem 3:0a na tvrdém povrchu má aktivní bilanci. Naposledy spolu oba hráli v roce 2009 v osmifinále Wimbledonu, kde uspěl Hewitt těsně 3:2 na sety.

Vyrovnaný duel se očekává mezi Viktorem Troickim a Michaelem Youžnym. Favoritem utkání je Rus Youžny, který má v letošní sezóně na tvrdém povrchu vyrovnanou bilanci 7:7. Proti Troickému má také vyrovnané skóre 2:2 a díky této statistice se bude jednat o těsný zápas. V žebříčku ATP je na tom Youžny lépe o čtyři pozice, ale vzhledem k tomu, že tvrdý povrch není pro Troického úplně ideální, je favoritem zápasu ruský tenista.

Další zajímavý duel k sobě svedl Argentince Juana Monaca a Španěla Fernanda Verdasca. Monaco zažívá nejlepší sezónu své kariéry a vyhoupl se už na desáté místo v žebříčku ATP, hraje ve skvělé formě a proto je proti Verdascovi favoritem. Španělský tenista má sice dobré statistiky na tvrdém povrchu, ale Monaco má zase aktivní bilanci vzájemných zápasů a v utkání by měl zvítězit (3:2). V posledním zajímavém duelu si můžete vsadit na Marcose Baghdatise, který je jasným favoritem utkání proti Fabiu Fogninim, což ukazují i kurzy sázkových kanceláří. 

Denis Istomin - Carlos Berlocq (1,37 - 3,00) - Tip: 1

Radek Štěpánek - Lleyton Hewitt (1,67 - 2,15) - Tip: 2

Viktor Troicki - Michael Youžny (3,00 - 1,37) - Tip: 2

Juan Monaco - Fernando Verdasco (1,57 - 2,34) - Tip: 1

Fabio Fognini - Marcos Baghdatis (3,10 - 1,35) - Tip: 2

Na ostatní zápasy si můžete vsadit zde!