5 zajímavostí k utkání mezi Djokovičem a Murraym


5. Novak Djokovič vede na vzájemné zápasy jednoznačně 19:8 a v letošní sezóně zvítězil nad Murraym v Miami ve finále, v Indian Wells v semifinále a na Australian Open ve finále. Všechno velké zápasy, není pochyb o tom, že světová jednička je s vypovídajícím kurzem 1.17 obrovským favoritem zápasu.

4. Po utkání Nadala s Djokovičem je tohle druhé "malé finále", vítěz zápasu bude v případném finálovém klání jasným favoritem. Andy Murray naposledy porazil Djokoviče v roce 2013 ve Wimbledonu a to už jsou téměř dva roky. Na vítězství by rád navázal v semifinále French Open 2015 - 5.10 Murray.

PŘEČTĚTE SI VÍCE:

Finále play-off: Odpovědi na zásadní otázky

3. V letošní sezóně mají oba na antuce famózní bilanci, Djokovič 15:0 a Murray 15:1. Po dalším zápase na tom pro změnu může být lépe Murray, který zatím na turnaji ztratil tři sety. Většinou mívá slabší začátky zápasů. Kurz na to, že první set získá Novak Djokovič je 1.31.

2. Můžeme čekat větší bitvu, než jakou jsme viděli mezi Nadalem a Djokovičem, získá Murray druhou sadu s kurzem 3.50?

1. Ve čtvrtfinále Andy Murray porazil Davida Ferrera 3:1 na sety. Kurz na to, že zápas bude znovu více než třísetový není k zahození - 1.73