5 zajímavých příležitostí v Miami, Berdych s Plíškovou v osmifinále favority


Tenisový podnik v Miami je v plném proudu a ve hře jsou ještě tři čeští tenisté. Tomáš Berdych s Karolínou Plíškovou potvrzují skvělou formu z úvodu sezóny, překvapení je postup Lukáše Rosola do třetího kola, ve kterém vyzve Španěla Davida Ferrera.

5. Lukáš Rosol odehrál na turnaji povedený zápas proti Zverevovi a chce na něj navázat také s Ferrerem. Španělský tenista je však hráč jiného kalibru, zvítězí ve dvou setech? - 1.26

4. Karolínu Plíškovou v osmifinále čeká mladá ruská tenistka Daria Gavrilova. Není pochyb o tom, že česká tenistka je v zápase favoritkou, dokáže tuhle roli potvrdit s kurzem 1.41?

3. Většinu svých zápasů zvládá Karolína Plíšková ve dvou setech, ať už to jsou porážky či vítězství. Kurz 1.87 je na to, že utkání nebude trvat déle než 89.5 minut.

2. Tomáš Berdych se ve třetím kole proti Tomicovi pořádně zapotil a odvracel dokonce čtyři mečboly soupeře. Proti Monfilsovi to bude mít český tenista také velmi těžké, ale na francouzského borce se mu daří. Dokáže potvrdit roli favorita? - 1.45.

1. A na závěr trochu do rizika. Kurz 3.95 jsme vypsali na příležitost, že Tomáš Berdych zvítězí v utkání 2:1 na sety. Tímhle výsledkem porazil Monfilse Berdych pouze jednou v roce 2012, ale současná forma obou tenistů napovídá, že se bude jednat o vyrovnaný duel.

Karolína Plíšková na turnaji v Miami při setkání s fanoušky: