ATP Miami: Oplatí Berdych Murraymu porážku z Australian Open?


Další prestižní podnik seriálu ATP v Miami se blíží ke svému konci. Tomáš Berdych znovu potvrzuje svou formu z úvodu letošní sezóny a také na tomto turnaji se dostal až do semifinále. V něm ho čeká Brit Andy Murray.

Naposledy se Berdych s Murraym utkali letos v rámci Australian Open, v semifinálovém klání zvítězil Murray 3:1 na sety a vzal tak Berdychovi finálovou účast na grandslamovém turnaji. Nyní chce český tenista Murraymu porážku oplatit a vybojovat si finále "alespoň" na turnaji v Miami.

Není to nereálné. Berdych má s Murraym stále pozitivní bilanci 6 vítězství a 5 porážek a v Miami hraje znovu ve veliké pohodě. Na cestě do finále ztratil set pouze ve třetím kole proti skvěle hrajícímu Tomicovi, zatímco Murray zvítězil 2:1 nad Andersonem a Thiemem v posledních dvou kolech. Berdych navíc odehrál v osmifinále proti Monfilsovi pouze jeden set a Murray by měl být více unavený.

I přesto je Andy Murray podle kurzů v utkání favoritem, za což může jeho lepší umístění na žebříčku ATP. Je však jasné, že budeme svědky vyrovnaného utkání, kde jsou tři hrané sety hodně reálnou variantou s kurzem s kurzem 2.40, což je nejlákavější nabídka z tohoto zápasu.

Sázka na riziko:

První podání soupeře získá Tomáš Berdych - 2.25

Ve druhém semifinálovém zápase se představí světová jednička Novak Djokovič proti překvapivému semifinalistovi, Američanu Johnu Isnerovi. Djokovič porazil Isnera 2:0 na nedávno skončeném turnaji v Indian Wells a je jasným favoritem. 

Sázka na jistotu:

Novak Djokovič postoupí do finále - 1.18

Sázka na riziko:

Utkání mezi Djokovičem a Isnerem bude trvat déle než 97,5 minut - 1.87

Turnaj ATP v Miami 2015 - to nejlepší ze čtvrtfinále.