Australian Open 2016 bude Vaše! Na Unibetu letos sázky neprohrávají


Všichni sázkaři a tenisoví příznivci, zbystřete! Začátek roku neznamená nic jiného, než oblíbený tenisový grand slam - Australian Open. Několik desítek zápasů denně, kategorie jednotlivců, dvojic i smíšených párů a v neposlední řadě nejmladších nadějí. Kolotoč zápasů na modrém povrchu se roztáčí již 13. ledna, kdy odstartují kvalifikace mužů a žen. To podstatné vypukne v pondělí 18. ledna, kdy se kurt postaví první nasazení do hlavní části turnaje.

Sázková kancelář Unibet se na tuto grandiózní akci těší a připravila pro všechny fanoušky, zejména z České republiky, speciální akci, díky které si maximálně užijete celý turnaj a neodejdete s prázdnou!

O co jde? Aby si mohl každý fanoušek a sázkař přijít na své, Unibet bude vysílat velké množství zápasů a k nim budou připraveny bohaté live sázky. Na každého nově registrovaného sázkaře čeká nabídka, která se neodmítá. Sázka BEZ RIZIKA 250 Kč! To znamená, že i když váš tiket nebude výherní, o svůj vklad nepřijdete. 


Foto: The Guardian

Co pro to musím udělat? Stačí si otevřít nový Unibet účet, zapnout si jakýkoliv zápas Australian Open a podat v něm libovolnou live sázku. Pokud nebude výherní, Unibet vám vrátí vklad až do výše 250 Kč! 

Unibet si svých zákazníků váží a obzvláště těch nových! Na toho, kdo se k Unibetu přidá, čeká mimo jiné k výše zmíněné sázce bez rizika ještě další Volná sázka.
Po registraci a prvním vkladu si vsaďte libovolný zápas, nejen z Australian Open. Když se nepodaří vyhrát, získáte zpět až 1500 Kč! A to už je obrovská porce bonusu a obrovská šance, vyhrát s Unibetem při Australian Open 2016!

Sázku bez rizika do výše 250 Kč budete moci uplatnit až od hlavní části turnaje, čili 18. ledna. Uvítací bonus na vás však čeká už teď! Užijte si letošní Australian Open na maximum s širokou nabídkou výhodných kurzů, live sázek a online streamů zápasů. Nečekejte na přenos ve vaší TV, vyberte si sami, na co se budete dívat s live streamy od Unibetu!

Žádná sázka vám nemůže uniknout, protože pro chytré telefony je zde také rychlá mobilní aplikace Unibet!

Tým Unibetu se již nemůže dočkat a o vítězi mužského singlu má jasno.
PŘEČTĚTE SI BLOG FILIPA BARTOŠE: Kdo porazí DJOKOVIČE?