Monfils vyřadil i Federera a baví tenisový svět [VIDEO]


Antukový turnaj série ATP Masters v Monte Carlu je hodně kvalitní pozvánkou na blížící se Rolland Garros. Zejména francouzský tenista Gael Monfils ukazuje, že na antuce prakticky vyrůstal a svými kousky na turnaji baví celý tenisový svět. Podívejte se sami.

Přečtěte si také

Drive Míry Bosáka: Zelenáč v zeleném

V osmifinále dokonce Monfils vyřadil 2:0 na sety favorizovaného Rogera Federera a postoupil na turnaji už do čtvrtfinále, kde se dnes utká s Grigorem Dimitrovem. Pojďme se však vrátit k utkání druhého kola mezi Monfilsem a Dimitrovem. Také tenhle duel zvládl francouzský tenista ve dvou setech a ve druhé sadě předvedl jednu ze svých parádiček.

Při svém podání za stavu 1:2 pro Dolgopolova zkrátil v jedné výměně Monfils hru a vzápětí dělal, jako že ho zbytek výměny nebude zajímat. Dolgopolov kraťas doběhl a odehrál do protější strany kurtu, ve správný moment se však Monfils znovu zapojil do hry a překvapil soupeře povedeným prohozem. Řekněte sami, který jiný tenista na okruhu si něco podobného dovolí?

Leckdo by mohl říct, že se ze strany Gaela Monfilse jednalo o nesportovní chování, ale tenisoví nadšenci ví, že je to zkrátka jeho styl a Monfils už podobných srandiček ve své kariéře předvedl nespočet. Je to zkrátka tenisový šoumen, který dělá okruh ATP atraktivnějším právě díky svým podobným vhodným výstřelkům.

V Monte Carlu bojuje stále také Tomáš Berdych, který se v osmifinálové bitvě pokouší přetlačit Miloše Raoniče. Sledujte LIVE!

VIDEO s vtipným momentkem Gaela Monfilse