S Unibetem si jako první vsadíte na vítěze Challengeru!


Sázková kancelář Unibet pravidelně přináší nové možnosti tenisových sázek a nyní opět přichází s novinkou, kterou jinde nenajdete! Orientujete se v tenisových turnajích nižší kategorie? Tak to budete potěšení, když zjistíte, že si na Unibetu můžete vsadit s předstihem vítěze aktuálního turnaje ATP Challenger Tour!

Po volnějším týdnu, kdy se nekonal s výjimkou Challengeru v Quimperu žádný velký turnaj ATP se tenis opět rozjede na plné obrátky. S ukončením Davis Cupových bitev se rozjedou také turnaje ATP a Challenger Series. V pondělí odstartuje kvalifikace na velký turnaj v Indian Wells a mimo Challengerů v mexickém Pueblu a v chilském Santiagu se letos premiérově odehraje také halový Challenger ve švédském Jönkopingu

Jedná se o jeden z posledních halových turnajů před definitivním přechodem na antuku. O halových turnajích a výhodnosti sázení na ně jsem psal již dříve.

BLOG: Evropské halové turnaje. Poslední šance na zajímavé Over/Under sázky

Na tyto turnaje většinou nenajdeme příliš bohatou nabídku. Handicapové sázky a Over/Under sázky jsou raritou, ale postupně se již objevují u všech kanceláří. Jenže Unibet přináší jako první unikátní možnost vsadit si na celkového vítěze turnaje, a to se dá dost výhodně zúročit!

A nejen na celkového vítěze, ale i na umístění mezi prvními čtyřmi v turnaji! S tím se dá velmi výhodně pracovat.

Po drobné analýze jsem zjistil, že je výhodé pracovat s informací nasazené jedničky turnaje. Například v posledním měsíci únoru se odehrálo 9 turnajů Challenger Tour a pouze na jediném zvítězila turnajová jednička a to na slabě obsazeném japonském Challengeru v Kjóto, kde dominoval Yuichi Sugita. Velmi podobně to bude vypadal podle kurzů i v Jönkopingu.

Turnajová jednička Filip Krajinovic je ohodnocen až jako 6. největší favorit na vítězství v turnaji s kurzem 16. Naopak vítězem by se měla stát podle předpovědí turnajová trojka Jan-Lennard Struff, kterému Unibet věří v kurzu 5.

Nicméně jednoduché to tento Němec mít nebude. V cestě mu bude stát řada nepříjemných soupeřů. Dva velezkušení haloví hráči Igor Sijsling a Konstantin Kravchuk ho jsou schopní v jakékoliv fázi vyřadit. 

Další velkou hrozbou bude domácí talent Elias Ymer. Jeho hra sice není tak agresivní a spočívá spíše v pečlivé defensivě, ale jako největší tenisová naděje země bude Ymer na tomto Challengeru disponovat maximální koncentrovaností a odhodláním. Kurz na jeho výhru se vyšplhal až na hranici 25 a na to, že se Ymer dostane alespoň do semifinále je nádherný kurz 4.5!

To je jen ukázka toho, jaké výhodné sázky se dají vymyslet z nové tenisové nabídky Unibetu. Přidejte se ještě dnes a dostávejte nejširší sázkovou nabídku z tenisu na světě!