TOP 10 atraktivních sázkových příležitostí na hvězdné finále Wimbledonu


Třináctý den Wimbledonu 2015 nadešel a to znamená jediné. Na programu je očekávané finále mužské dvouhry mezi králem turnaje Rogerem Federerem a Srbem Novakem Djokovičem. Světová jednička proti světové dvojce, legenda proti legendě. Nic lepšího nemohl finálový zápas třetího grandslamového turnaje  sezóně nabídnout.

Tweet: Finálové zápasy na Grandslamech

10. Roger Federer na turnaji zahrál více es než jeho finálový soupeř a v této statistice je jasně vepředu. Kurz 1.28 je na to, že také ve finále jich bude mít na svém kontě více.

9. Na servisu je celkově úspěšnější švýcarský tenista a tvoří také méně dvojchyb. Na svém kontě jich má na letošním Wimbledonu o 8 méně, než jeho finálový sok. Kurz 1.67 je na to, že Djokovič bude mít ve finále více dvojchyb.

8. Oba tenisté sehrají celkově svůj jednačtyřicátý vzájemný duel a statistika je neuvěřitelně vyrovnaná - 20:20. Kurz 1.78 je na to, že zvítězí Novak Djokovič a připíše si tak jednadvacáté vítězství, srbský tenista je také ve finále mírným favoritem.

Novak Djokovic vs Roger Federer

PŘEČTĚTE SI VÍCE:

Nezničitelná Serena Williams útočí na třetí Grand Slam v sezóně

7. V letošní sezóně se potkali třikrát a pokaždé to bylo ve finále nějakého turnaje. V Dubaji zvítězil Roger Federer, v Indian Wells a Římě naopak Novak Djokovič. Kurz 2.05 je na to, že se z vítězství bude radovat Roger Federer.

6. Očekává se vyrovnaný a dlouhý zápas. Federer má letos na své oblíbené trávě zatím bilanci 11:0, Djokovič 7:1. Kurz 1.90 je na to, že v zápase se odehraje více než 1.5 tiebreaků.

5. S velmi zajímavým kurzem si můžete vsadit také na počet setů. Kurz 2.70 je na to, že se v zápase odehraje více než 3.5 setů, což patří mezi vůbec nejzajímavější sázkové příležitosti.

4. Jedná se o reprízu loňského finále, ve kterém zvítězil Djokovič v pěti setech. Odehraje se tentokrát stejný scénář? Přesný výsledek 3:2 pro Djokoviče, kurz 5.60.

3. Oba tenisté překvapivě zvládli své semifinálové zápasy ve třech setech. Federer si poradil s Murraym, Djokovič s Gasquetem. Velmi vyrovnané kurzy jsou na vítěze prvního setu, bude to Novak Djokovič s kurzem 1.91? Je známo, že mívá pomalejší rozjezdy než jeho švýcarský soupeř.

2. U podobných zápasů se velmi těžko odhaduje, kdo by mohl vyhrát první podání soupeře. Vyšší kurz je v tomto případě na Rogera Federera. - 1.92

1. Novak Djokovič má na svém kontě 8 grandslamových titulů, Roger Federer 17. Některý z nich si připíše na konto další titul po dlouhé a náročné bitvě. Kurz 1.88 je na to, že zápas bude trvat déle než 174.5 minut.

Tweet: Statistiky Djokovič vs. Federer