Tři čeští tenisté chtějí uspět na turnaji v Halle


Po antukové části sezóny čeká naše tenisty ta travnatá a na turnaji v Halle se představí Tomáš Berdych, Jiří Veselý a Lukáš Rosol. První dva jmenovaní odehrají svůj první ostrý zápas na trávě v sezóně, Lukáš Rosol už za sebou má zkušenost na turnaji ve Stuttgartu, kde vypadl v prvním kole na raketě Baghdatise.

6. Nejtěžšího soupeře má na úvod Lukáš Rosol, který se utká s Francouzem Gaelem Monfilsem. Ten vypadl na travnatém turnaji ve Stuttgartu až na raketě pozdějšího vítěze Rafaela Nadala 0:2 na sety. Lukáš je tak jasným outsiderem zápasu a mezi zajímavé kurzy patří fakt, že český tenista prohraje s Monfilsem ve třech setech. Tak tomu bylo také minulý rok v Davis Cupu. - 3.75

5. Rosol nepředvedl na turnaji ve Stuttgartu proti Bahdatisovi dobrý výkon a sázkové kanceláře mu nevěří. Kurz 1.83 je na to, že v zápase se neodehraje více než 22.5 gamů.

PŘEČTĚTE SI VÍCE:

Přímák Míry Bosáka: Červen nebrat!

4. Naopak jasným favoritem svého duelu je česká jednička Tomáš Berdych. Toho čeká utkání proti Dominikánci Viktoru Estrellovi, který je v žebříčku ATP až na 48. pozici. Zajímavé je, že se tenisté proti sobě na okruhu ATP postaví vůbec poprvé. Estrellu také čeká první zápas na trávě v letošní sezóně, zvítězí Tomáš 2:0 na sety s kurzem 1.24?

3. Estrella by mohl Berdycha potrápit zejména v prvním setu, když český tenista nebude tolik vědět, co od něj očekávat. Kurz 2.20 je na to, že se v první sadě odehraje více než 9.5 gamů.

2. Nejvyrovnanější duel se očekává mezi Jiřím Veselým a Kazachem Mikhailem Kukuškinem. V loňské sezóně v Prostějově zvítězil Veselý nad svým soupeřem v jediném dosavadním vzájemném utkání 2:0 a také tentokrát je favoritem utkání. 1.48 je kurz na jeho vítězství.

1. Jirka má za sebou úspěšný turnaj v Prostějově, kde dokázal zvítězit a letos chce na travnaté části sezóny uspět a posunout se tak v žebříčku zase výše. Nyní mu patří 46. pozice. U Kukuškina nepatří tráva mezi oblíbené povrchy a to také hraje v jeho neprospěch, zvítězí český tenista ve dvou setech s kurzem 2.00?