Údery dne: Djokovičova lehkost a Nadalův fantastický volej [VIDEO]


Druhý grandslamový turnaj sezóny s názvem French Open má za sebou třetí hrací den a kromě českého derby mezi Tomášem Berdychem a Radkem Štěpánkem bylo k vidění mnoho zajímavých duelů a hlavně povedených výměn a úderů. V hlavní roli hlavní favorité turnaje, Novak Djokovič a Rafael Nadal.

PŘEČTĚTE SI VÍCE:

10 zajímavostí ke startujícímu French Open

Také utkání mezi Tomášem Berdychem a Radkem Štěpánkem nabídlo řadu zajímavých výměn, díky pestré hře Radka Štěpánka se rozhodně bylo na co dívat. Favorizovaný Berdych postoupil do třetího kola po vítězství 3:1 na sety, v něm se utká proti domácímu Benoit Pairemu. Do sestřihu French Open se dostali jiní borci, hlavní favorit Novak Djokovič a devítinásobný vítěz a rekordman Rafael Nadal. 

Lehkost Novaka Djokoviče:

V utkání mezi Djokovičem a Nieminenem byla k vidění řada povedených výměn a úderů na obou stranách. Ani outsider Nieminen se nechtěl nechat zahanbit a předvedl proti světové jedničce pár skvělých míčků. Za jeden fantastický prohoz si vysloužil ovace celého publika. Nechybí ani skvělá podívaná v podání Rafaela Nadala, který zatím ukazuje, že se dokázal na turnaj připravit skvěle. V zápase s Halysem se blýskl skvělým bekhendovým volejem.

Vyhraje Novak Djokovič poprvé v kariéře French Open?