Veselý zkusí zaskočit Raoniče


Český tenista se v poslední době těší velmi slušné formě. Před French Open se představil na turnaji v Dusseldorfu, kde se probojoval až do semifinále, kde nestačil na Karloviče. V Paříži přešel přes první kolo, když porazil svého davicupového kolegu Lukáše Rosola hladce 3:0. Dnes na něj ale čeká poněkud težší oříšek v podobě 9. hráče světa, Kanadana Miloše Raonice. 

Ten si v prvním kole poradil s Australenem Nickem Kyrgiosem po setech 6:3, 7:6 a 6:3. Oba tenisté mají v letošním roce na antuce stejnou bilanci. Ve 12 zápasech osmkrát vyhráli a čtyřikrát prohráli. Nutno ale uznat, že Raonic narazil na o něco těžší soupeře. V Římě například porazil Tsongu a skončil až na raketě Novaka Djokoviče, kterému ale dokázal vzít jednu sadu a prohrál 2:1. 

Veselý má dobrou formu a dokáže Raoniče potrápit a uzmout mu alespoň jeden set. Zkuste tedy přesný výsledek 3:1 v kurzu 3,55. Český tenista může Raoniče jako levák překvapit, ale nakonec se ukáže větší tenisová kvalita vyhranost světového hráče číslo 9.