Wimbledon: Monfils znovu baví londýnské publikum, Raonič má nejrychlejší servis [VIDEO]


Tenisový Wimbledon je v plném proudu a je momentálně nejsledovanější sportovní událostí. Ve vysokých vedrech bojuje také řada českých tenistů a vy můžete sledovat jednotlivé zápasy přímo na stránkách Unibetu v live sázkách. Jedinou podmínkou je mít na svém účtu nějakou částku.

Tradiční šoumen Gael Monfils znovu baví londýnské publikum. V prvním kole zvítězil nad španělským tenistou Pablem Carreno-Bustou 3:0 na sety a zápas si doslova užíval. Předvel při něm několik pokusů o hru za zády, několik svých atletických výskoků při úderu a povedl se mu také neskutečný kraťas, při kterém nejprve balónek spadl na polovinu soupeře, ale skončil na jeho vlastní. Na jeho parádu se můžete podívat v přiloženém videu.

Ve druhém kole čeká Gaela Monfilse nepříjemný Francouz Adrian Mannarino, celkem 34. hráč světa.

VIDEO: Gael Monfils a jeho fantastický kraťas

PŘEČTĚTE SI VÍCE:

Startuje očekávaný Wimbledon, favority Djokovič a Williamsová

Mezi atraktivní sázkové příležitosti patřila před začátkem turnaje ta na nejrychlejší servis. V mužské části turnaje zatím vede favorizovaný šutér Miloš Raonič, který předvedl podání o rychlosti 234 km/h.

V mužské části turnaje už z českých tenistů zůstali pouze Lukáš Rosol a Tomáš Berdych. První jmenovaný hraje ve druhém kole ve čtvrtečním programu proti Španělovi Andujarovi, Berdycha čeká zápas proti Nicolasi Mahutovi, oba čeští tenisté jsou v zápase favority, vsadit na jejich duely si můžete zde.

Mezi ženami se do třetího kola dostaly podle očekávání Lucka Šafářová a Petra Kvitová. Na svůj zápas druhého kola ještě čeká Kristýna Plíšková, která hraje proti Světlaně Kuzněcovové. S turnajem se naopak rozloučili Karolína Plíšková, Denisa Allertová a také Jiří Veselý, který měl na turnaji veliké ambice, ale prohrál s domácím Wardem 1:3 na sety.