Bude počasí přívětivé? Federer hraje ve čtvrtfinále French Open s nepříjemným Tsongou


Druhý grandslamový turnaj sezóny French Open se dostal do své druhé poloviny a v mužském pavouku jde pomalu do tuhého. V prvním čtvrtfinálovém duelu se Roger Federer postaví proti Tsongovi, překvapení turnaje Tommy Robredo jde jako outsider do utkání proti krajanovi Ferrerovi.

Jo-Wilfried Tsonga - Roger Federer (úterý - dle počasí)

Kurzy na utkání: 2.58 - 1.49

TIP UNIBETU: 1

Zatím velmi suverénním způsobem proplouvá Grand slamem francouzský domácí tenista Jo-Wilfried Tsonga. Ten na cestě do čtvrtfinále neztratil zatím ani set a v osmifinále smetl z kurtu Troického velmi rychle. Nyní ho však čeká jiný kalibr a nejlepší hráč tenisové historie - Roger Federer.

Také Švýcar proplouval turnajem bez potíží, ale v osmifinále narazil na skvěle připraveného Simona a měl s ním veliké problémy, Federer tento zápas vyhrál těsně 3:2 na sety a bude tak více unavený než Tsonga. V utkání je i přesto favoritem a jako světová trojka bude chtít postoupit mezi nejlepší čtyři hráče na turnaji. Vzájemná bilance hraje 9:3 ve prospěch Federera, připíše si Švýcar desáté vítězství nad Tsongou v kariéře? Náš bookmaker si myslí, že tentokrát vystaví Francouz Federerovi stopku a postoupí on.

Tommy Robredo - David Ferrer (úterý - dle počasí)

Kurzy na utkání: 9.50 - 1.07

TIP UNIBETU: 2

Od souboje těchto dvou krajanů se očekává výborný tenis. Oba dva předvádí zatím na turnaji skvělé výkony a zejména Tommy Robredo zatím dost překvapuje. Je však dost pravděpodobné, že mu budou postupně docházet síly, jelikož poslední tři kola odehrál vždy na pět setů, naposledy proti Almagrovi. Nyní ho čeká další krajan David Ferrer, který však patří mezi hlavní favority na zisk titulu na French Open a tentokrát to bude mít Robredo už hodně těžké. Pokud předvede svůj nejlepší výkon, může Ferrera potrápit, ale postup je pro něj pouze ve hvězdách. Ferrer zatím smetl z kurtu každého a porazí také Robreda, se kterým má pozitivní vzájemnou bilanci 6:3.

Ostatní sázkové příležitosti na tenisové French Open naleznete zde!