Djokovic v slzách! Tak důležitá je pro některé sportovce Olympiáda!


Tomáš Berdych a Karolína Plíšková a mnoho dalších tenistů odmítlo reprezentovat své změ na LOH v Riu 2016. Ať už z vážných či sporných důvodů, zkrátka odmítli. Zatímco se olympijský tenisový turnaj rozjel, už zde máme obrovské pohádky a příběhy, které hrají na emoce. A to dává do kontrastu právě neúčast výše zmíněných.

Nejprve se ukázalo české srdíčko, když Radek Štěpánek s Lukášem Rosolem sice vypadli ze čtyřhry proti Španělům Bautistovi s Ferrerem, ale ihned šel Štěpánek společně s Bárou Strýcovou podpořit Lucii Šafářovou.

V noci z neděle na pondělí se pak děly věci. Naděje na tenisovou medaili pro Českou republiku nabrala reálných obrátek po tom, co se v deblu podařilo právě Lucce Šafářové s Bárou Strýcovou vyřadil legendární duo sester Williamsových. A takto se slavilo.

A největší emoční šok? V tenisovém singlu byl zápas Novaka Djokovice s Juanem Martinem Del Potrem považován za předčasné finále. Aby taky ne. Argentinec Del Potro bojuje se zápěstím a dal se dohromady na poslední chvíli tak, aby hrdě mohl reprezentovat svou zemi. A to se mu povedlo dokonale. Po dvou vyhraných tie breacích vyřadil světovou jedničku. Novak Djokovic po zápase neudržel emoce na uzdě a ukázal, jak moc pro něj reprezentovat svou zemi znamená.

Tyto příběhy jsou inspirující pro všechny sportovce světa. Chcete se ponořit do víru dechberoucích zápasů v RIU 2016? Podívejte se na širokou nabídku Unibetu společně s velkým množstvím BONUSŮ. Získejte například volné sázky za každou českou medaili!

Více na: https://cz.unibet.com/promotions