Klára Zakopalová v prvním kole v Paříži potvrdí formu z úvodu sezóny


Sotva skončilo Australian Open a už se na plné obrátky rozjíždějí další turnaje. Na začátku týdne začíná například turnaj WTA v Paříži. Ten se neobejde bez české účasti a hned první hrací den se Klára Zakopalová představí v duelu proti Anabel Medině Garriguesové.

Anabel Medina Garriguesová - Klára Zakopalová (pondělí 13:30)

Kurzy na utkání: 2.95 - 1.38

TIP: 2

Podle postavení v žebříčku WTA je česká tenistka v utkání jasným favoritem. Klára Zakopalová je v současnosti na 24. místě žebříčku, Španělka Garriguesová je 62. Pro španělskou tenistku však tentokrát hraje prim fakt, že ve vzájemných zápasech se jí s Klárou daří, má pozitivní bilanci 7:3 a Zakopalová tak má možnost ji vylepšit.

Podle kurzů je také favoritem česká tenistka, na její vítězství si můžeme vsadit s kurzem 1.38, což hovoří o téměř jasné záležitosti. Největším pozitivem pro Španělsku jsou vzájemné zápasy, rozhodně ne forma z letošní sezóny. Zakopalová začala velmi slušně a došla až do finále turnaje v Šen-Čenu, kde prohrála s Číňankou Li Na.

Poté sice Zakopalová vypadla už ve druhém kole Australian Open, ale i tak může úvod sezóny považovat za vydařený se skórem 6:3 ze zápasů na tvrdém povrchu. Garriguesová má skóre zatím 3:2, na Australian Open došla vypadla už v prvním kole s Bartoliovou. Turnaj v Paříži je v hale, kde se Kláře daří, naším tipem je tedy vítězství české tenistky.

Tipy na další zápasy turnaje WTA v Paříži naleznete zde!