Lukáš Rosol se po maratónu v Davis Cupu představí na turnaji v Záhřebu


Po prvním kole Davis Cupu se naplno rozjíždí další série turnajů ATP a my můžeme sledovat mimo jiné také zápasy českých tenistů. Hrdina daviscupové čtyřhry Lukáš Rosol se v prvním kole na turnaji v Záhřebu postaví proti Lukaszi Kubotovi z Polska.

Lukáš Rosol – Lukasz Kubot (úterý 10:00)

Kurzy na utkání: 2.00 - 1.75

 

TIP: 1Lukáš Rosol by se rád letos dostal do elitní světové padesátky a k tomu musí začít na turnajích postupovat do pozdějších kol. Pokusit se o to chce už na halovém turnaji v Paříži, kde se v prvním kole utká proti hráči, který je na tom v žebříčku velmi podobně. Rosol je na 73. místě žebříčku ATP, Polák Kubot je o pět pozic dál.

 

 

V letošní sezóně má zatím lepší bilanci Lukáš Rosol, který má zatím zápasy na aktivním skóre 4:3. Kubot toho odehrál letos méně a na kontě má skóre 1:2. Také vzájemné zápasy hrají pro českého tenistu. V historii se proti sobě oba dva utkali celkem třikrát a Rosol se radoval z vítězství dvakrát, Kubot jednou. Nejčerstvější vítězství je z minulého roku z turnaje v Bělehradu, kde zvítězil český tenista 2:0 na sety.

 

 

Kurzy na utkání jsou velmi vyrovnané a většina sázkových kanceláří mírně favorizuje polského tenistu. Statistiky sice mírně favorizují Rosola, ale ten na rozdíl od Kubota nepředvedl v daviscupové dvouhře nijak povedený výkon a právě díky tomu je Kubot mírným favoritem. Náš bookmaker však tipuje, že Rosol na prvním halovém turnaji sezóny tentokrát uspěje a přes Kubota postoupí do dalšího kola.

 

 

Na ostatní zápasy turnajů ATP si můžete vsadit zde!